Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Kalush Orchestra“ narys Igoris Didenčukas siūlo „Eurovizijos 2023“ finalą surengti Lucke.

„Kalush Orchestra“ narys Igoris Didenčukas siūlo „Eurovizijos 2023“ finalą surengti Lucke.

REKLAMA

Kaip praneša UNIAN korespondentas, Didenčukas apie tai žurnalistams papasakojo atvykęs į sostinę traukiniu Nr. 43\44 „Ivano-Frankivsk – Kijevas“, kuris vadinasi „Stefania Express“. Visų pirma jo buvo paklausta, kuriame Ukrainos mieste jis norėtų, kad 2023 m. „Eurovizija“ vyktų, rašoma unian.net

„Žinoma, Lucke, nes aš pats esu iš Lucko ir labai myliu savo miestą, esu jo patriotas. Todėl taip, Lucke. Labai gražus miestas. Atvykite į Lucką visi, kas nebuvote“, – pabrėžė Didenčukas.

Jis pabrėžė, kad buvo labai malonu, kai po „Kalush Orchestra“ pergalės Eurovizijoje Ukrainoje traukinys buvo pavadintas nugalėtojos dainos vardu.

REKLAMA

„Labai netikėta, kad traukiniai jau pavadinti mūsų vardais, bet labai malonu“, – sakė Didenčukas.

Jis pažymėjo, kad iškart po „Eurovizijos“ pergalės grupę pasveikino dainų konkurso dalyvis iš Lenkijos Ochmanas. Anot jo, lenkų muzikantas yra „labai šaunus vyrukas“.

„Su juo bendradarbiavome nedaug, o rezultatas su juo bus išleistas ateityje“, – sakė Didenčukas. Jis taip pat sakė, kad antrąją vietą Eurovizijoje užėmęs britų muzikantas Samas Ryderis taip pat pasveikino „Kalush Orchestra“ su pergale.

Atskirai jis sakė, kad „Go_A“ solistė Jekaterina Pavlenko pasveikino grupę su pergale „Eurovizijoje“.

„Ji mus pasveikino ir sakė, kad esame puikūs bičiuliai, kad viską padarėme teisingai – sakė, kad nebijome (po dainos „Stephania“ jie kvietė pasaulį gelbėti Mariupolio gynėjus – UNIAN). Net jei būtume diskvalifikuoti, manome, kad vis tiek pasielgėme teisingai“, – pabrėžė Didenčukas.

REKLAMA
REKLAMA

Jis patikslino, kad grupė slapta nusprendė raginti paleisti Ukrainos gynėjus iš „Azovstal“, nes nežinojo, ar tai nebus varžybų taisyklių pažeidimas.

Didenčukas pažymėjo, kad „Kalush Orchestra“ lyderis Olegas Psiukas pergalę skyrė savo mamai: „Ir mes visi skiriame savo pergalę savo mamoms, Ukrainos karių mamoms“.

Kurs naujas dainas

Tuo pat metu, kalbėdamas apie ateities planus, Didenčukas pažymėjo, kad „kol kas niekas nesupranta, kaip tai turėtų vykti ir kas turėtų būti“.

„Man atrodo, kad dabar pasipils daug prašymų dėl pasirodymų, keliausime po pasaulį, kalbėsime apie Ukrainą“, – pridūrė jis.

Didenčukas pridūrė, kad planuoja įrašyti naują albumą „Bus išleistos naujos dainos, nauji bendradarbiavimai su skirtingais atlikėjais. Sekite „Kalush Orchestra“ socialiniuose tinkluose. Kursime naują muziką – tai 100 proc“, – sakė jis.

Kaip pranešė UNIAN, gegužės 15-osios naktį Ukrainą 2022 metų Eurovizijos dainų konkurse Turine (Italija) atstovavusi grupė „Kalush Orchestra“ iškart po pasirodymo didžiajame finale paragino gelbėti „Azovstal“ gamyklos gynėjus ir Mariupolis. Visa tai buvo tiesiogiai transliuojama varžybose daugelyje pasaulio šalių.

Šį konkursą laimėjo ukrainiečių grupė „Kalush Orchestra“ su daina „Stefania“. Antroje vietoje – britų dainininkas Samas Ryderis su daina „Space Man“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų