Erzina užstrigęs užtrauktukas? Pasinaudokite šiais triukais

Užtrauktukas yra vienas iš dalykų, naudojamų kone kasdien. Džinsai, striukės, krepšiai, rankinės ir kiti daiktai dažniausiai uždaromi būtent su juo. Vis dėlto pasitaiko atvejų, kai audinio kraštas įstringa, ir užtrauktukas nebejuda iš vietos. Laimė, tai sutvarkyti gana paprasta.

Vienas iš galinčių padėti būdų – paprastas pieštukas, rašoma bobvila.com. Pieštuke esantis grafitas yra puikus sausas tepalas. Tad jei užstrigo užtrauktukas, pieštuko galiuku švelniai patrinkite per abi užtrauktuko puses, pasistenkite, kad grafito kuo daugiau patektų į užtrauktuko griovelius. Tai turėtų palengvinti trintį tarp metalinių detalių ir padėti užtrauktukui slysti aukštyn žemyn.

Užstrigus užtrauktukui, padėti gali ir muilo gabalėlis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patrinti sausu muilo gabalėliu iš abiejų užtrauktuko pusių, kad muilas padengtų pažeistą vietą ir ji taptų slidi. Taip „išjudinsite“ užtrauktuką ir jis vėl nebekels problemų.

Jei šalia po ranka neturite gabalėlio muilo, vietoj jo puikiai tiks ir lūpų balzamas arba vazelinas. Šie daiktai taip pat gali padėti kovoti su iš vietos nejudančiu užtrauktuku.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų