Rašyti komentarą...
Kokio bjauri. Ir dar į ekraną lenda. Geriau sporto salė aplankytų. O gal lėšų trūksta? Tegu fondą įsteigia. Dabar tokia mada.
Ale tu matai kokia valdinga moteris.Moterie nejuokink žmonių su savo taisyklėmis,o vyras tai mulkis.Turek prie savęs nuomone,bet nelysk į viešumą,tau pačiai reikia pas logopeda eiti,burbuliuoji,kad neina suprasti.
Klausykit zurnaliugos,baiksit viena kartą ,kažkokių ,,bobų,, kliedesius rašinėti? Jau vemt norisi nuo kiekvienos ,susireiksminusios, verslininkės kliedesius skaityti
Man asmeniškai patinka Erikos Vitulskien
Man asmeniškai patinka Erikos Vitulskien
Ausra
Šlykščiai atrodanti boba,dar demonstruoja savo baisų kūną,gal jai su galva negerai-arba veidrodžio neturi.Nu baisi kaip karas.
Apie vaikus geriau iš vis patylėtų,visiškai neišauklėti ir dar nupenėti,šneka kaižp mužikai,nu ką norėti juk mokosi iš tėvų o jų tėvai buvę gatvės vaikai.
Na, ir juokina ši persona, ypač, kai demonstruoja savo, kaip jai atrodo, nepriekaištingą, kūną. Miela Erikute, truputį padirbėk sporto salėje, susitvarkyk mitybą, tada viskas bus okei.
Naujojo vasarnamio kieme įsirenkit gardelį su purvynu - ten, gulėdami purvyne, pajusite pilną kiaulišką laimę...
Stora karve. Butu geda su tokia rodytis viesumoj.
Na,na kas sekanti,buvo jau morta su savo pamokymais,ir didele valstybes parama,kurią teikia,kad stovetų pirmieji su milijonais.Beje,ne savo uzdirbtais Ir Vitulskienė galetų ką nors gauti,?
@M Visai sukiaulės.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų