Ėmėsi iniciatyvos: skatins vilniečius atsisakyti popierinių sąskaitų

Vilniaus šilumos tinklų (VŠT) klientams už suteiktas paslaugas kas mėnesį pateikiama apie 200 tūkst. sąskaitų, iš jų – 60 proc. sąskaitų bendrovė spausdina ir siunčia vokuose paštu. Viso to rezultatas – išspausdinama daugiau nei 5 mln. popieriaus lapų sąskaitoms ir VŠT patiria apie 200 tūkst. eurų išlaidų.

VŠT startuojantis edukacinis projektas „Švarink savo namus ir miestą“, skatins vilniečius atsisakyti popierinių sąskaitų ir vietoj jų rinktis patogesnį ir greitesnį variantą – elektronines sąskaitas.

Projekto metu turėsite galimybę daugiau sužinoti apie asmeninių finansų bei laiko taupymą, taip pat susipažinti su žymių žmonių patirtimis, kokius pokyčius jie pastebėjo atsisakius popierinių sąskaitų.

Kita gera žinia – edukacinio projekto metu vyksiantis žaidimas, kuriame atsakius į pateiktus klausimus turėsite galimybę laimėti nešiojamus įkroviklius. Žaidimą galite rasti čia.

Kviečiame aktyviai dalyvauti „Švarink savo namus ir miestą“ projekte ir sužinoti daugiau, kodėl popierines sąskaitas verta iškeisti į elektronines.


Rašyti komentarą...
D
Dana
2018-11-21 14:57:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
gerai, laikas judeti i prieki kartu su visu pasauliu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų