Elektriniu paspirtuku aplink Kauną: 3 dėmesio verti maršrutai

Vis ieškant naujų pramogų gryname ore, siūlome vieną iš idėjų – pasivažinėjimą elektriniais paspirtukais Kauno mieste. Sutiksite, kad riedant su paspirtuku galima kur kas greičiau susipažinti su miestu, atrasti dar nematytų vietų bei pasigrožėti vasariškais vaizdai.

Dalinamės maršrutais Kaune, puikiai tiksiančiais riedėti su elektriniais paspirtukais ir net neabejojame, kad laikas bus išties įsimintinas.

Neries krantinė – Karšių gatvė

Taku, kurio ilgis 5,5 km, rekomenduojama važiuoti pradedant po P. Vileišio tiltu ir besitęsiančiu taku riedėti iki Neries krantinės. Vėliau prie Baltų pr. kirsti sankryžą prie Jotvingių g. ir toliau savo kelionę tęsti iki Kuršių g.

Be to, šio maršruto pabaigoje rasite ir poilsio aikštelę, kur galėsite pailsėti, prisėdus ant suolelių ar pievos surengti iškylą ir suplanuoti sekančius savo maršrutus.

Savanorių pr. – Žemaičių g.

Šio maršruto ilgis apie 13 km. Riedėdami juo turėsite galimybę pajusti tikrą Kauno miesto dvasią ir susipažinti su populiariausiomis vietomis.

REKLAMA

Maršrutas pradedamas Savanorių pr. pabaigoje, Kalniečių parke ir tęsiasi per visą Savanorių pr. ir visą Laisvės alėją. Prariedėjus šias vietas pasiekiamas unikali vieta – Žaliakalnio funikulierius. Užsikėlus funikulieriumi vėl pasieksite Savanorių pr. ir maršrutą baigsite ten, kur ir buvote pradėję.

Po Pažaislio apylinkes

Ramiam vasaros vakarui su elektriniu paspirtuku puikus pasirinkimas – romantika ir ramybe dvelkiantis maršrutas po Pažaislio apylinkes. Naujais dviračio takais, beveik apie 3 km. galėsite riedėti ir pasigrožėti gamtos apsuptimi, o vėliau pasiekti ir jachtklubą, kur galima surengti jaukią iškylą ar pavakarieniauti restorane.


Rašyti komentarą...
P
Paspirtukininkas
2021-08-01 07:23:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tinginių transportas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų