Rašyti komentarą...
Nu ko ne komunistiniai lozungai:))) bus brigadų, nebus eilių..tfu..kas tose brigadose dirbs??? Tu,dulkiau?? Kiek paruoštų yra paramediku, skubios pagalbos specialistų? Eilės:pas dirbančius ir nuoširdžius eiles,pas kitus eilių nera. Jus, valdžia gyviai, galit dirbti bet kaip ir liekat vistiek dirbti.
Tai kaime, kur vieną kartą per savaitę važiuoja autobusas ir seni kaimo žmonės neturi o kaip kurie net nežino kas tas kompiuteris. Tai kaip registruotis? Yra kurie net ir telefonu neturi. Ką tiems daryti?
Kad rūpinasi. Tegul nutraukia is PSD finansavima , privacioms gydymo istaigoms. Pamatysite , kiek atsiras daktaru , valstybinese gydymo istaigose. Dabar pusdieni pakrasto nosi valstybineje poliklinikoje , kita pusdieni privacioje klinikoje - nes ten pacientu ne prūdai uz pinigus. Ten eiliu nera. Po to koki budejima pasiima ligonineje , pamiega ir vel - tas pats , per ta pati.... . Andriukaitis kai buvo sveikatos ministru, norejo uzristi ta aukso gysla privacioms klinikoms. Is kart sukilo - del PSD pinigu. O atkirstu , ka pacios uzdirba jei issilaikytu - tegul dirba. O tu atkirstu pinigu , is PSD ,tegul atitenka valstybiniu gydymo istaigu darbuotoju atlyginimams kelti - pamatytumet , kiek atsirastu gydytoju ir seseliu. Ir eiliu neliktu poliklinikose ... .O dabar apsimeta durniais ir nemato pagrindines problemos ... .
Kada pabaiks Dulkys juokint
O,jeigu nemoki užsiregistruoti per ta e.sveikata?
Čia vygdomas tautos genocidas o ką seimas tyli ir ploja rankom jum valdyti šalį turint vištos smegenis nepakeliama našta (ponai) tautos išrinktieji kieno užsakymą jūs vygdot už žmonių mirtis būsit prakeikti o ir atsakyti teks už tai
Ir vėl šitas gaidys siaučia,
WE ARE KILLNET. TV3 LAUKITE PRIKOLU.
@Killnet PATENKA Na niekam nepatinka kuomet ministras viskuo domisi iš pagrindų. Kiek tenka susidurti sunkiausia užsiregistruoti pas šeimos gydytoja,prireikus siuntimo ar pas specialistus, ar tyrimams, t.y.e-sveikata, bet prisiskambinti į registratūrą kažkaip atsiranda laikas, jei pababdai bent kartą per 20 metų paskambinti slaugytojai sutinki didžiausią pasipriešinimą, kaip drįsti taip elgtis.
@Dalia Tada namie reikia įsirengti privačią registratūrą.
Kauno klinikų neurologinio skyriaus gydytojas išleisdamas pacientą į namus su rekomendacija tik trečio lygio pas kardiologus turiu papulti ir dinamiškai kas pusės metų ir dėl blogos sveikatos širdies, kraujagyslių ir t. t. Klausimas sėdintiems ten prie "lovio" seime., kaip galiu greitu laiku papulti?! Atsakymas tik balandžio mėnesį gausiu taloną pas kardiologa o papulsiu tikiuosi tik vasarą. Sukylus spaudimui iki 230 - 148 po kelių valandų išmetamas iš Panevėžio respublikinės priimamajo. Nuo ryto iki vakaro vaikščiojantis invalidas turintis 50%darbingumo.Klausimas Dulkiui ir jo pakalikams kaip aš tokios būsenos ir su tokiais simptomais - širdies permūšimais, krūtinės skausmų, silpnųmų, pykinimų,galvos svaigimų, šokinėjančių kraujospūdžiu, turintis stimuliatorių, 8 mėnesiu bėgyje buvau paguldytas ant operacinio stalo galiu dirbti ir gyventi ir papulti pas kardiologus?! Dienos svajonė greičiau prabėgtų diena kad galėčiau eiti miegoti.Ar tai normalu?! Ar taip gali funkcionuoti medicinos sistema su tokiu ministrų. Žmogus neturintis antsvorio ir žalingų įpročių gyvena tokį gyvenimą. Kai kuriems gydytojams noriu perduoti linkėjimus-Nustokit viena karta siuntinėti pacientus pas psichologus jeigu nesugebat dirbti savo darbo. Linkiu sveikatos ir gerų Gydytojų.
@Pacientas Psichologai irgi nori valgyti.
Gal pirmiausiai išmokinkime visus naudotis kompiuteriais, kad jie galėtų užsiregistruoti pas gydytojus ir suprastų e- sistemą.
@Žaneta Na,taip.80metę išmokink,brangioji, naudotis kompiureriu. Ir dar iš 400 pensijos jį nupirk
@Vilma Tik nereikia lia, lia.Esu panašaus amžiaus ir puikiausiai užsiregistruoju, iš pensijų galima nusipirkti kompiuterį, netgi ne vieną, be to galima užeiti į biblioteką, mažiau verkti ir dejuoti, pašalpų gauname iš visų pusių.
@Senjorė Gal paskutinį partizaną tu ir išdavei.
@Senjorė Konservatore,atsibusk!
@Vilma Reikėtų šiek tiek humorą suprast !!!!Gal todėl ir esam visi pikti,kad į tą patį dalyką žiūrim tik su pykčiu.O juk galima ir kitaip pažvelgt.Tą patį pasakyti,bet nebūtinai rėkiant, keikiantis,siunčiant,o išdėstant tai,ką reikia tvarkyti.Reikia atsiminti.kad kuo daugiau piktų komentarų,tuo mažiau politikai ir pan. į jį užsuka.Tad ir balsas lieka tyruose.Suprantu,namie įstatymas draudžia daug ką daryti,bet čia irgi ne pati geriausia vieta.
Labai paprastas patikrinimas: 1. Skambini i registratura ir skaičiuoji po kiek skambučių atsilieps. 2. Pabandai užsiregistruoti pas gydytoja istatymu nymatytais terminais 3. Paprasai polikliniku pateikti informacija, kada buvo registruojamasi pas gydytoja ir kada uzregistravo. Tada paimti skirtuma ir palyginti su deklaruojamomis dienomis teritoriniu ligoniu kasu puslapyje. Nustebsite. Nesu ministras, bet man proto uztenka, kad suprasti , jog mano isvardinti punktai toli grazu nuo patenkinamos padeties.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų