Dukrytės pasimatymas su tėvu virto košmaru: lietuvė prašo padėti

Viena lietuvė komentaru socialiniuose tinkluose informavo, kad Anglijoje neteko vaiko – jos esą negrąžino tėvas, moteris ginčą dėl vaiko globos bando išspręsti prašydama tautiečių pagalbos.

Jauna lietuvė akivaizdžiai nenutuokia, ką tokiu atveju daryti.

Ji savo istorija antradienį vėlai vakare pasidalijo vieno Anglijos miesto lietuvius vienijančioje socialinio tinklo grupėje.

Pasak jaunos moters, biologinis vaiko tėvas Anglijoje, su kuriuo ji negyvena, paprašė trumpam pabūti su judviejų dukrele – motina sutiko mergaitę išleisti savaitgaliui, tačiau sutartu laiku vyras jos neparvežė, o motinai telefonu pasakė, jog nesiruošia to daryti.

„Negausi vaiko, kreipkis į teismą“, – neva atsakęs tėvas.

Moteris nurodo, kad ji gyvena Lietuvoje, o į Angliją su dukrele atvyko trumpam – atostogauti. Ji tikina, jog su vertėjos pagalba kreipėsi į policiją, tačiau pareigūnai į jos skundą nereaguoja.

Moteris tautiečių prašo pagalbos ir prašo patarti – kur kreiptis, kas galėtų padėti susigrąžinti vaiką.

Anot Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovų, tokių situacijų iki šiol yra pasitaikę ne kartą, ši įstaiga gali padėti išspręsti ginčą.

„Moteris turėtų susisiekti su mumis, mes tokiais atvejais pradedame specialią procedūrą, susisiekiame su Jungtinės Karalystės tarnybomis.

Procedūros metu nustatomas įstatyminis vaiko atstovas, išsiaiškinamos kitos aplinkybės.

Savavališkai vaiko „pasiimti“ negalima net trumpam laikotarpiui. Tokie veiksmai gali būti prilyginami netgi pagrobimui“, – portalui ANGLIJA.today sakė tarnybos Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus vedėjas Arūnas Malinovskis.

Jis priminė, kad tarnyba padėti gali tik tuo atveju, jeigu vaiką susigrąžinti norinti moteris yra Lietuvos pilietė.


Rašyti komentarą...
m
mociute
2019-06-28 22:13:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu vaikas turi biologinio tevo pavarde-tevas turi pilna teise BENDRAUTI,bet ne grobti,kurti intrigas ir varyti stresa mamai.Atsirado,,gudrutis,,!!Jam ne tiek vaiko reikia,kiek kerstas buvusiai verda,labiausiai skaudinama per vaikus.Tikiuosi,kad tarnybos mamai pades.Bet nervu kainuos...deja.
Atsakyti
-3

Z
Zita
2019-06-28 22:20:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu komentaru.Juk tevas yra Lietuvis ir tik jis gyvena Uk ,o mama su dukra Lietuvoje.Toki ereliai pasirodo gyvendami Uk nesirupino dukra 7 metius ,isvazevo gyventi Uk ..Toks debilas mergaite traumuoja.Galvoja jam cia nieko nebiys.cia skaitosi pagrobimas
Atsakyti
-3

Z
Zinoma,
2019-06-28 17:55:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereik zenytis, geriau susimetus gyvent kaip gyvunams.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų