Dukra mamai pagimdė sūnų, sau – brolį

Surogatinė motina pagimdė savo brolį, kai sutiko išpildyti mamos norą ir susilaukė jos vaiko. Katherine (30 m.) nusprendė padėti mamai Jacky Edwards (47 m.), kai, dėl atliktos histerektomijos, arba kitaip gimdos pašalinimo, ji nebegalėjo susilaukti vaikų.

5

Du vaikus auginanti Katherine, kurios pavardės nuspręsta neatskleisti, apvaisinta dirbtiniu būdu, panaudojant Jacky antro vyro Paulo (48 m.) spermą, pernai metų gegužės mėnesį pagimdė broliuką Caspianą.

Knygų autorė ir medicinos seselė Jacky sakė: „Net 4 žmonės prisidėjo prie jo gyvybės. Tai, jog Katherine nusprendė taip mums padėti, mane labai sugraudino. Pats procesas buvo šiek tiek šlykštus. Paulas ir aš nueidavome į vonią, ten, su mano pagalba, atlikdavome visus reikalus. Švirkštą paduodavau Katherine, o ji, gulėdama ant lovos, jo turinį suleisdavo į save.“

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Surogatinė motina pagimdė broliuką

Tėvai dalyvavo sūnaus Caspiano gimdyme, o Paulas, iš ankstesnių santykių turintis 2 vaikus, nukirpo virkštelę.

Jacky, prieš gimstant Caspianui, turėjo 3 sūnus ir 2 dukteris, kurių susilaukė su vyru Jasonu (47 m.), 2010-iais iškeliavusiu anapylin.

2013-iais internete susipažinus su farmacinės įmonės viršininku Paulu, pora nusprendė vaikų susilaukti į pagalbą pasitelkdami surogatinę motiną.

Nyderlanduose su Karališkojo laivyno nariu Samu (27 m.) gyvenanti Katherine sakė: „Kitokiu būdu sukūriau vaikelį.“

 


Rašyti komentarą...
e
e
2017-06-10 15:58:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dukra motinai... Susišvirkštė.. Fu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų