Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Dovana (nuotr. Shutterstock.com)
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Be abejonės, daugeliui vyrų ar vaikinų tenka patirti galvos skausmą berenkant kalėdines dovanas savo mamoms, žmonoms ar merginoms. Norint išvengti paskutinės minutės galvos skausmo, derėtų Šv. Kalėdoms dovanų idėjomis bei paieškoms jau dabar. Todėl pateikiame TOP 4 originalias ir praktiškas dovanas, kurios nustebins kiekvieną moterį.

5

Be abejonės, daugeliui vyrų ar vaikinų tenka patirti galvos skausmą berenkant kalėdines dovanas savo mamoms, žmonoms ar merginoms. Norint išvengti paskutinės minutės galvos skausmo, derėtų Šv. Kalėdoms dovanų idėjomis bei paieškoms jau dabar. Todėl pateikiame TOP 4 originalias ir praktiškas dovanas, kurios nustebins kiekvieną moterį.

REKLAMA
REKLAMA

Kavos aparatas

Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo ryto be puodelio kavos. Tad, kodėl gi nenustebinus savo mamos ar mylimosios suteikiant jai galimybę kiekvieną rytą gerti pačią skaniausią kavą? Juk ne vienas kavos ruošimo meistras galėtų patvirtinti, kad kava iš aparato yra gardesnė palyginus su plikoma karštu vandeniu. Taip pat naudojant kavos aparatą galima pasidaryti pačius įvairiausius kavos gėrimus: nuo espresso iki mocha ir dar daugybės kitų. Todėl kavos aparatas gali būti puiki šventinė dovana kiekvienai moteriai.

Plaukų džiovintuvas

Galima sakyti, jog daugeliui moterų yra svarbu pradėti rytą ne tik su puodeliu gardžios kavos, bet ir jaučiant švarius, purius ir nesusivėlusius plaukus. Plaukų švarą visada gali užtikrinti geras šampūnas ir kitos plaukų priežiūros priemonės, o suteikti daugiau purumo ir palengvinti šukavimąsi –  kokybiškas plaukų džiovintuvas.

REKLAMA
REKLAMA

Šis įrenginys gali būti puikus pagalbininkas ne tik siekiant išlaikyti plaukų žvilgesį, bet ir rytais skubant kuo greičiau susiruošti. Be to, plaukų džiovintuvas – praktiška dovana. Naudojant šį įrenginį galima formuoti įvairias šukuosenas ar net garbanoti plaukus. Svarbu paminėti, jog dėl džiovintuvų gausos prekyboje, gali būti sunku išsirinkti tikrai kokybišką ir patikimą prietaisą. Todėl vienas iš tokių patikimų pasirinkimų galėtų būti „Panasonic“ EH–NA98 plaukų džiovintuvas. Ši plaukų džiovinimui skirta priemonė dėl naudojamos „nanoe™“ ir dvigubo mineralų technologijos derinio neleis plaukams veltis ir juose išlaikys drėgmę. Todėl jūsų mama, žmona ar mergina galės džiaugtis ne tik žvilgančiais, bet ir sveikais plaukais.

REKLAMA
REKLAMA

Plaukų tiesinimo ir garbanojimo žnyplės

Verta paminėti, jog dažnai moteriai rytais tvarkantis plaukus neužtenka vien džiovintuvo. Kartais jau anksti ryte tenka pasiruošti po darbo vyksiančiai vakarienei ar renginiui ar darbo metu planuojamam svarbiam susitikimui. Tokiu atveju savo mamoms, žmonoms ar merginoms puiki Kalėdų dovana galėtų būti plaukų tiesinimo arba garbanojimo žnyplės. Naudodamos šiuos prietaisus moterys netgi namuose galės susikurti pačias įvairiausias šukuosenas ir jomis žavėti aplinkinius. Verta paminėti,  jog prieš perkant tokią dovaną reikėtų atsižvelgti į moters plaukų tipą arba rinktis visiems plaukų tipams tinkamas plaukų žnyples. Tad, galbūt jūsų mamai, žmonai ar merginai būtent plaukų tiesinimo ir garbanojimo žnyplės, kaip kalėdinė dovana, palengvintų kasdienes grožio procedūras plaukams.

Epiliatorius

Be plaukų puoselėjimo dar yra itin svarbi ir viso kūno priežiūra. Tiek iš higienos, tiek iš estetikos perspektyvos daugelis moterų trokšta kiekviename žingsnyje jaustis patogiai, patraukliai ir pasitikinčiai savimi. Todėl dauguma jų nepageidaujamus kūno plaukelius stengiasi pašalinti naudojant skustuvus ar kitas depiliacijai skirtas priemones. Verta paminėti, jog skustuvų naudojimas nėra saugus, nes moteris gali įsipjauti, susidurti su plaukelių įauginėjimu ar kitais odos pažeidimais. Todėl siekiant apsaugoti moters kūno odą nuo šių problemų puikiausia kalėdinė dovana galėtų būti epiliatorius.

REKLAMA
REKLAMA

Moteris, naudojanti epiliatorių, gali ilgą laiką savo odą išlaikyti švelnią ir jos nesausinti. Būtent „Panasonic“ ES–EL7C epiliatorius yra prietaisas, tinkamas visoms kūno sritims. Universalus panaudojimas – didžiulis privalumas kiekvienai moteriai. Be to, minėtas epiliatorius yra atsparus vandeniui ir tinka pėdų priežiūrai. Tad, dėl visų minėtų privalumų, akivaizdu, jog šis prietaisas –  praktiška dovana Kalėdų proga bet kokio amžiaus moteriai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų