• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

15-mečio Mykolo Davidonio dingimas vis dar neišnarpliotas. Ir nors šeima bei būrys savanorių vaikino ieško visame mieste, deja, paieškos kol kas bevaisės.

15-mečio Mykolo Davidonio dingimas vis dar neišnarpliotas. Ir nors šeima bei būrys savanorių vaikino ieško visame mieste, deja, paieškos kol kas bevaisės.

REKLAMA

Vis dėlto šiandien savanoriai kreipėsi į visus gyventojus su viltimi, kad būtent neabejingi ir pilietiški žmonės gali padėti atkurti lemtingo vakaro įvykių eigą.

Kreipėsi į gyventojus

Šiandien, vasario 14-ąją, grupės Mykolo paieška administratoriai kreipėsi į visus Vilniaus gyventojus, siųsdami svarbų prašymą. 

„Vykdant paiešką, tikrinti viešojo transporto, viešojo stebėjimo, įstaigų kamerų įrašai. Tačiau mieste yra daug privataus naudojimo kamerų.

Prašome gyventojus, verslus, kurie įsikūrę teritorijoje, pažymėtoje žemėlapyje, ir turinčius stebėjimo kameras, peržiūrėti vasario 4 d. 16:30-20.00 val. vaizdo įrašus.

REKLAMA
REKLAMA

Nesvarbu, ar tuo metu įraše kažką pastebėsite, ar ne (tai taip pat informacija), informuokite mus el. paštu [email protected], nurodydami vaizdo kameros vietą ir stebėjimo kryptį.

REKLAMA

Reikalingos teritorijos žemėlapis: https://tinyurl.com/yc6fdx9u.

Jeigu žinote apie įrengtas kameras, bet patys negalite jų įrašų patikrinti, parašykite [email protected] el. paštu ir nurodykite kameros vietą.

Mes vietas registruosime ir patys kreipsimės dėl įrašų. Nemažai kamerų mes jau esame nustatę, tačiau jų yra mažų, įrengtų įvairiose vietose, visų tikrai galėjome nepastebėti.

Dingo eidamas namo

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas šeštadienį kiek po 16 val. išlipo Vilniaus centre netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

REKLAMA
REKLAMA

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, kaip jau minėta, buvo aptikti vaikino daiktai. Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas – tikėtina, kad išsikrovė akumuliatorius.

Antradienį dingusio Mykolo Davidonio mama kreipėsi į gyventojus. Jautriame vaizdo įraše ji prašo visų galinčių padėti pagalbos. Pažymi, kad bet kokia turima informacija apie jos sūnų yra vertinga.

„Mieli Lietuvos gyventojai, esu Mykolo Davidonio mama. Pradžioje noriu jums visiems labai padėkoti, kad taip aktyviai įsijungiate į mūsų vaiko paiešką. Mes labai mylime savo vaiką. Be galo, be krašto. Mūsų šeimai jis yra pats svarbiausias asmuo, ir Mykolas puikiai tą žino.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jei kažkas kažką matėte, ar panašų asmenį į Mykolą praeinant, važiuojant transportu ar kažkur, nufotografuokite, atsiųskite informaciją. Tikiuosi, kad mes jį rasime sveiką ir gyvą, Nenuleiskime rankų. Jei galvojate, kad turima informacija apie Mykolą yra verta pinigų, taip pat, prašau, informuokite mus.

Padėkite. Padėkite mums surasti savo vaiką“, – jautriame vaizdo įraše į gyventojus kreipėsi Mykolo mama Ieva Davidonienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų