naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Svarstyklės, pakelkite meilės standartus ir tobulinkite savo gyvenimą, sako  2023-ųjų horoskopas.

Svarstyklės, pakelkite meilės standartus ir tobulinkite savo gyvenimą, sako  2023-ųjų horoskopas.

REKLAMA

Svarstyklių horoskopas 2023 metams sako, kad šie metai gali būti ne patys lengviausi, tačiau jei nepaisysite sunkumų, pasieksite gražių rezultatų.

Juk Marso retrogradas Dvyniuose baigsis sausio 12 dieną ir jis apsistos jūsų atvirame ir nešališkame devintajame būste. Jei per medžius nematėte miško, laikas stengtis pamatyti bendrą vaizdą. Ir kai vasario 4-ąją pagaliau baigsis Merkurijaus retrogradas Ožiaragio ženkle ir jis apsistos jūsų ketvirtajame namų ir šeimos būste, jūs atgausite gilesnį komforto ir emocinio ryšio jausmą, rašo stylecaster.com.

Ką 2023 metų horoskopas žada Svarstyklėms?

2023-ieji bus ne tik iššūkių, bet ir didelių sėkmės galimybių metai. Jei gimėte Svarstyklių ženkle ar arti jo, per ateinančius dvejus metus pajusite poreikį pereiti prie sveikos ir produktyvios rutinos, nes nuo kovo 7 d. Saturnas Žuvyse suaktyvins jūsų šeštąjį kasdienės veiklos būstą.

REKLAMA

Kai kovo 23 d. Plutonas įžengs į Vandenį, įvyks dar reikšmingesnis planetos perėjimas, kuris per ateinančius 20 metų pakeis jūsų penktąjį meilės ir saviraiškos būstą. Įžengsite į gyvenimo laikotarpį, kuriam būdinga produktyvi ir intensyvi meninė veikla.

REKLAMA

Kursite savo sekantį šedevrą! Taip pat kovo 23 d. Marsas pateks į Vėžio ženklą, suaktyvindamas jūsų ambicingą 10-ąjį būstą. Nesuklyskite – šiais metais galite padaryti neįtikėtinų žygdarbių.

 

Gali būti, kad įžengsite į visiškai naują savo gyvenimo skyrių, kai mėnulio jaunaties-saulės užtemimas Avine sudrebins jūsų septintąjį partnerystės būstą. Nors galbūt atsisveikinsite su vienu žmogumi, tačiau sukursite erdvę kitam asmeniui savo gyvenime. Jei jau turite širdies draugą, įsipareigojimai gali tapti rimtesni.

REKLAMA

Kai nuo liepos 22 d. iki rugsėjo 9 d. Venera – jūsų valdančioji planeta – atsigręš į jūsų 11-ąjį ryšių kūrimo būstą, jūsų požiūris į tam tikras organizacijas ir socialines grupes gali pradėti keistis, ypač jei jus supa ne tokie įkvepiantys žmonės. 2023-ieji yra metai, kai Svarstyklės aukščiau pakels savo meilės ir draugystės standartų kartelę.

Svarbi spalio 14 diena

Kai mėnulio jaunaties ir saulės užtemimas Svarstyklių ženkle spalio 14 d. atvers visiškai naują etapą, galite patekti į tą gyvenimo tarpsnį, kuris labai skirsis nuo senojo. Jūs augate, Svarstyklės. Dar iki prasidedant 2024-iesiems visiškai kitaip suvoksite, ką reiškia smagiai leisti laiką ir kaip turėtumėte išreikšti save, nes Merkurijaus retrogradas baigsis 2024 metų sausio 1-ąją.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų