Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tv3 kiek kas jums konservatoriai moka kad spausdintumet straipsnius su tokiom antrastem ir kad komentarai debiliški pasipiltų?
Kažin, kokia ten ožka rasineja apie melzėjų mada. Gal liaukitės ...
BIkite, žurnalistai, su, tom
BIkite, žurnalistai, su, tom
Skambiom antraštėm, jau pabodo...
Net V. Kacunskyte nebuvo taip krotokuojama dėl aprangos, nors ji buvo ne tik apkūni, bet stora. Ponios Dianos figūra nėra bloga, ir nemanau, kad jai reikia numesti svorio. Reikia tik pasistengti. Prisimenu seimo narę Ireną Degutienę,nebuvo ji nei jauna, nei gražuole, bet visuomet elegantiska.
kaimas kryzkelej kaskart vis ryskesnis skonio ir dizaineriu fantazijos trukumas bijau net isivaizduoti i koki apreda rytoj ja ivynios
Na kam tas pilvukas išryškinti - niekaip nesuprantu. Sagos jau atkreipia dėmesį, dar padarytas iš kirpimas ties pilvu-dar kartą išryškina problemine vieta.
Ir amžinai 3/4 rankovės, atrodo kaip eis indų plaut... negi medžiagos gaila?
Beskonybė, negražu
Negražu, nestilinga ,beskonybė...
Nu, baisiai gaila...gal Humanoj rastųsi koks vakarietiškas rūbas, jug didžioji dalis lietuvių moterų, o ir vyrų, vaikų randa ir nenudrengtų ir labai stilingų rūbų.Gal ponia nevaikšto, bet kuo užsiima tas personalas "grožio specai"?Ir lenkijos , ir bet kurios užsienio šalies ponios būna ypatingai elegantiškai apsirėdžiusios, nežiūrint jų fizinių ypatumų, o mūsiškė?..ką reiškia susireikšminimas, matyt turi "savo" unorus, kaip anuomet ponia Paksienė...šitas įvaizdis tiktų " akvariumo" kuknėj , šeimos pasisėdėjimui...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų