Dauno sindromą turinti paauglė pakerėjo pasaulį: jos nesustabdo ir sunkios ligos

Kolorado valstijoje gimusiai dabar jau 15-metei Kennedy Garcia buvo diagnozuotas didelio laipsnio Dauno sindromas. Medikai tvirtino, kad mergaitė ateityje turės netgi vystymosi, suvokimo sutrikimų, tikėtina, visą gyvenimą turės mūvėti sauskelnes. Tačiau Kennedy sulaužė visus standartus. Mergina stropiai mokosi, lanko įvairiausius užsiėmimus, susirado vaikiną, o neseniai netgi buvo pastebėta modelių agentūros!

Beveik 70 tūkstančių gerbėjų armiją socialiniame tinkle užsiauginusi Kennedy kiekvienoje nuotraukoje spinduliuoja laimę. Jos mama Renne sako, kad tokia ji ir realiame gyvenime. Medikai žadėjo, kad mergaitė bus uždara, tikėtina – mažai aktyvi, o dabar mama juokiasi, kad ją sunku nulaikyti vietoje!

40-metė Renne sako, kad pradžioje jautėsi palūžusi. Išgirsti tokias medikų prognozes apie savo nuostabų ir ilgai lauktą vaiką – niekam nei linkėtų, nei norėtų, kad taip būtų. Kitą dieną po gimdymo į jos palatą užsuko prižiūrėtoja, kuri papasakojo, kad Kennedy – labai graži mergaitė, kad ji pati augina dukrą su Dauno sindromu ir jai puikiai sekasi.

Tuomet ir pati mama nusprendė nebeklausyti niekingų medikų kalbų, o leisti mergaitei augti taip, kaip ji pati to stengiasi siekti. Dabar mama aukštai iškėlusi galvą sako, kad ir patys medikai stebisi tokiu mergaitės užsidegimu ir visiškai sveiku vystymųsi.

Kennedy turi ne vieną kontraktą su įvairiomis agentūromis, ji keliauja į Niujorką, Holivudą, ją pastebėjo „American Girl“, „Justice Clothing“ ir „Disney“ kompanijos.

Visgi, kad ir kaip gražiai skamba paauglės istorija, vis dėlto, Kennedy turi nemažai bėdų su sveikata. Mergaitė prasirgo leukemija, turėjo itin sunkią stuburo operaciją, kuriai nepavykus, ji galėjo likti paralyžuota. Net pusmetį mergaitė gulėjo prikaustyta prie lovos, kadangi jos kūnas buvo prilaikomas metalinėmis plokštelėmis. Visą tą laiką ji žiūrėjo vaizdo įrašus žmonių, kurie šoka.

REKLAMA

Neįtikėtina, tačiau praėjus ilgam reabilitacijos laikotarpiui, Kennedy pati užsirašė į šokių pamokas.

Mama sako, kad ilgą laiką bijojusi dukrai leisti mėgautis pramogomis, kurios labiau pritaikytos sveikatos problemų neturintiems žmonėms. Tačiau vėliau suprato, kad šokių pamokos, aktyvi veikla, bendravimas su žmonėmis socialiniuose tinkluose ir netgi pomėgis modeliauti, dukrai teikia didelę laimę.

„Per pastaruosius kelerius metus mes pasiekėme didžiulį progresą. Nuo mergaitės, kuri nežinojome, ar dar galės vaikščioti, iki paauglės, kuri šoka, aktyviai dalyvauja popamokinėje veikloje, vaikšto į pasimatymus, turi dešimtis draugų ir fotografuojasi reklamoms! Aš neabejoju, kad ji išaugs savimi pasitikinti ir žinanti, ko iš gyvenimo nori moteris. Ji užsispyrusi, ji turi daug svajonių. O mums svarbiausia, kad ji būtų laiminga“, – jausmingai kalbėjo mama.


Rašyti komentarą...
I
Irena
2020-03-02 13:06:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra grazuole....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų