REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Danguolė (nuotr. pranešimo spaudai)

Šį penktadienį TV3 laidos „Namų idėja su IKEA“ žiūrovų laukia pažintis su neeiline moterimi. Kaune gyvenančios Danguolės šviesos ir noro iš gyvenimo semti viską, nepalaužė net ir skaudi vyro netektis.

5

Šį penktadienį TV3 laidos „Namų idėja su IKEA“ žiūrovų laukia pažintis su neeiline moterimi. Kaune gyvenančios Danguolės šviesos ir noro iš gyvenimo semti viską, nepalaužė net ir skaudi vyro netektis.

REKLAMA

Šiandien daugybę veiklų puoselėjanti moteris svajoja, kad namuose, o tiksliau – viename kambaryje, sutilptų visas jos gyvenimas. Juk pagrindinis namų kambarys Danguolei atstoja ne tik miegamąjį. Tai – lyg mažas butas, kuriame turi tilpti visa tai, kas moteriai brangu ir artima.

Danguolė negali gyventi be kūrybos – tai akivaizdžiai matosi ir užsukus į jos namus. Šiuo metu moteris ne tik tapo, bet ir kuria iš vilnos – tiek drabužius, tiek ir įvairiausias skulptūras. O taip pat nuo vaikystės ji žavisi ir poezija. „Apie savo gyvenimo nuotykius netgi pradėjau kurti knygą“, – pasakos ji.

Svarbiausiame moters kambaryje vis dar yra ir įrankių, menančių apie kadaise itin mylėtą kirpėjos profesiją. „To nenoriu atsisakyti iki šiol, nes šeimos nariai taip pat nori apsikirpti. O ir aš nenorėčiau jų kitur paleisti“, – šypsosis laidoje ji.

REKLAMA
REKLAMA

Vyro netektis nepalaužė

Moteris papasakos ir apie savo vyrą, kuris, anot Danguolės, buvo ne tik buriuotojas, bet ir tikras svajotojas bei inovatorius. Ji iki šiol prisimena ir įspūdingiausią jų kelionę į Kiprą.

REKLAMA

„Vėliau maždaug apie 3 metus, savo mažoje jachtoje, gyvenome Izraelyje. Ten planavome savo keliones bei maršrutus, kur plauksime toliau. Tačiau, kai sužinojau, kad laukiuosi, jau neberizikavau – grįžau į Lietuvą. O tuomet už kelių mėnesių sugrįžo ir vyras“, – pasakos ji.

Tačiau net ir tuomet, kai gimė antrasis poros vaikas, minties apie jūrą Danguolės vyrui atsisakyti buvo sunku.

„Todėl Anglijoje jis nusipirko seną trimaraną, su kuriuo turėjo grįžti į Lietuvą. Tačiau, taip ir negrįžo. Kai paskelbėme paiešką, rado tik kažkokią nuolaužą – tuomet tapo aišku, kad laivas sudužo. O vyras iki šiol dingęs jūroje be žinios“, – sako ji.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto Danguolė ir toliau visomis išgalėmis kabinasi į gyvenimą ir užpildo save menu. Tiesa, toks pats užpildytas dėl įvairiausių daiktų tapo ir jos pagrindinis kambarys.

Todėl IKEA interjero dizainerių Tomos ir Kristinos laukia nemažas iššūkis. Jos turės surasti būdą, kaip įrengti Danguolei daugiafunkcinį kambarį. Tokį, kuriame ji galėtų ir miegoti, ir dirbti bei kurti.

Pažintis su Danguole interjero dizaineres nudžiugins. Abi jos vienbalsiai sakys, jog sunku patikėti, kad vienas žmogus savyje gali talpinti tiek kūrybos, meno, o kartu – ir viename kambaryje turėti tiek daug daiktų!

„Juokauju, kad tai turi būti kambarys-transformeris, nes čia vyksta visas mano gyvenimas. Aš čia miegu, dirbu, o vienas kampas dar skirtas ir kirpimui. Šiuo metu dar bandau atsidaryti savo parduotuvę“, – savo veiklas vardins Danguolė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pamačiusi, kokių pokyčių specialistai jos kambaryje sugebės pasiekti be kapitalinio remonto, Danguolė neslėps emocijų. Moteriai bus sunku patikėti, kad ji yra tame pačiame kambaryje.

„Kur aš čia esu?! Taip nebūčiau sugalvojusi net ir tuomet, jei turėčiau milijoną! Kaip jauku“, – džiaugsis ji.

Neįtikėtini kambario pokyčiai laidoje „Namų idėja su IKEA“ – penktadienį, 17.55 val. per TV3!

@Qw Blogas žmogau, nespręskite pagal save!
Nuostabi moteris! Negaliu isivaizduoti, kaip sunku butu mylima zmogu taip prarasti. Jus labai stipri esate. Sekmes Jums visokeriopos!
Nepadoru rašyti to ko nežinome Linkiu Sekmes DANGUOLEI
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų