COVID-19 smogė besilaukiančiai žmonai: vyrą ragino paskutinį kartą atsisveikinti

Vyras papasakojo apie tai, ką jam teko patirti, kai sužinojo, kad jo besilaukianti žmona ir vaikas greičiausiai neišgyvens koronaviruso.

Elsa Larkins mirtina liga sunkiai susirgo iškart po Kalėdų, nors jokių gretutinių ligų neturėjo. Moteris laukėsi, todėl kartu su kūdikiu atsidūrė gyvybei pavojų keliančioje situacijoje. Jos vyras Tommy Larkinas dabar pasakoja, ką jiems teko išgyventi.

„Sky News“ jis sakė: „Grėsė pavojus jos ir kūdikio gyvybei. Buvo labai baisu, tai pats baisiausias mano išgyvenimas. Žinoti, kad per tą pačią naktį galu netekti jų abiejų – siaubinga.

Niekam to nelinkėčiau. Mano žmona sunkiai sirgo. Medikai man patarė su ja ir su dar negimusiu kūdikiu dėl visa ko atsisveikinti. Tą akimirką visas pasaulis man dužo į šipulius.“

34 metų amžiaus Elsa buvo skubiai išvežta į intensyvios terapijos skyrių Kingstono ligoninėje Londone, o ten jos būklė dar labiau pablogėjo. Tuomet medikai vyrui patarė ruoštis blogiausiam. Ligoninėje Elsos sveikatos būklė sparčiai prastėjo – ji buvo paguldyta į vieną iš dviejų ligoninėje esančių intensyvios terapijos skyrių.

Tada vyrui teko skaudžią žinią pranešti mažoms savo dukrelėms Melisai ir Albai. Tėtis joms paaiškino, kad mama dabar atsidūrusi dideliame pavojuje – nors jis neabejoja, kad jai pagerės, bet dabar ji jaučiasi labai prastai. Belieka tik tikėtis geriausio, rašoma mirror.co.uk.

Gagsas Sekhonas buvo vienas iš intensyvios terapijos skyriaus slaugytojų, besirūpinusių Elsa. Jis pasakojo: „Jos nemažas nėščiosios pilvukas stipriai spaudė jai plaučius. COVID buvo užkrėtęs plaučius, todėl jai ir taip buvo labai sunku kvėpuoti, o kūdikiui dar spaudžiant plaučius iš apačios, situacija buvo dar sunkesnė.“

Sausio 5 dieną buvo priimtas sprendimas atlikta Cezario pjūvį, nors iki numatomos gimdymo datos dar buvo likę du mėnesiai – ši operacija buvo rizikinga, bet galėjo ir išgelbėti abiems jiems gyvybę.

REKLAMA

Tommy pasakoja, kad buvo labai išsigandęs: „Kūdikis turėjo gimti antrą kovo savaitę. Cezario pjūvis ir tai, kad kūdikis galėjo gimti su COVID – buvo labai baisu. Viskas atrodė taip tamsu. Tikrai buvo labai juodas laikas.“

Laimei, Cezario pjūvio operacija pavyko. Naujagimė svėrė vos 1,4 kg, dar kelias savaites po gimimo jai reikėjo gyvybės palaikymo aparatų. Jos gyvybę išgelbėjusių medikų garbei mergaitę tėvai nusprendė pavadinti Florence. Tommy pirmą kartą dukrytę ligoninėje aplankyti galėjo tik praėjusią savaitę, išimties tvarka, bet Elsos koronaviruso testų rezultatai vis dar yra teigiami, todėl savo kūdikio ji dar nematė. Kol šeima galės susitikti visi kartu, gali tekti palaukti dar keletą savaičių.

Tommy sako: „Mūsų išbandymai dar galutinai nesibaigė. Tikiuosi, kad ir toliau stengsimės ir viskas bus gerai.“


Rašyti komentarą...
M
Močiutė
2021-02-03 16:38:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be ašarų negalėjau skaityti. UK nors gydo. LT tokia gimdyvė iškeliautų anapilin. Koks čia gydymas?
Atsakyti
0

V
Viktorija
2021-01-25 18:27:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėl ko tai raštot mums nėra įdomų kaip vyko gimdymas.Juk daug moterų pagimdo ir neišnešiotų.Dar kai serga covid.
Atsakyti
-2

I
Ilona
2021-02-20 13:33:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie pasiima straipsnius iš užsienio ir savaip parašo,ten visai ne covid buvo, kad tik gąsdinti lietuvius, apsoliučiai žurnalistų niekas daugiau nedomina covid da covid arba apie gėjus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų