COVID-19 pasiglemžė mamos gyvybę: dukra turi pasirūpinti broliais ir sese

25-erių mergina viena rūpinasi savo keturiais broliais ir seserimi po to, kai mamos gyvybę pasiglemžė Covid-19. 

25 metų Vanessa Perez iš Fenikso (Arizona) dabar yra atsakinga už savo brolius ir seserį, kurių amžius yra nuo 6 iki 23 metų.

Prieš pat Kalėdas vaikai neteko mamos, kuri mirė būdama 46-erių. Ji pasijuto blogai Padėkos dienos laikotarpiu Amerikoje jos dukra Vanessa buvo įsitikinusi, kad mama užsikrėtė Covid-19 virusu.

Mayra iš pradžių nepajuto jokių ligai būdingų simptomų, tačiau Vanessa gruodžio 1-ąją buvo priversta kviesti greitąją pagalbą, kai pasunkėjo mamos kvėpavimas, rašoma thesun.co.uk. Tai buvo paskutinis kartas, kada Mayra‘os vaikai su ja kalbėjosi, nes visą kitą laiką moteris praleido ligoninėje, prijungta prie deguonies aparato. 

Mayra mirė po dviejų savaičių, gruodžio 14 d., kai jai du kartus subliuško plaučiai. Vanessa, dirbanti vidurinėje mokykloje privalėjo viena pasirūpinti mamos laidotuvėmis ir šiuo metu rūpinasi savo broliais ir seserimis. Kalbėdama apie savo mamą Vanessa sakė: „Ji buvo pilna meilės ir pasirengusi tiesiog atiduoti visą savo meilę mums visiems.

Ji visada mus mokė, kad turime būtent tai, ko mums reikia. Ne visada turėjome tai, ko norėjome, bet visada turėjome tai, ko mums reikėjo.“ Vanessa, kuri šiuo metu globoja savo brolius ir seseris sako, kad sunkiausiai mamos netektį išgyvena šešerių sesuo Melania. Ji tęsė: „Aš bandžiau jai paprastais žodžiais paaiškinti, kad Dievas paėmė mamą ir mes vėl pasimatysime, bet ji to nesupranta.“


Rašyti komentarą...
T
Tas pats per ta pati
2021-01-17 16:36:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtent. Kam dar žmones slogiomis mintimis užsienio naujienomis apkrauti. Negana Lietuvoje platinama negatyvia informacija.
Atsakyti
-2

T
Taip
2021-01-17 13:50:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai labai svarbi ir būtina pranešti naujiena
Atsakyti
-1

S
Slaugytoja
2021-01-17 19:15:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
O lietuvoj jau nemirsta mamos ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų