Chalatą laikote vonioje? Pasakė, kodėl geriau taip nedaryti

Vonioje rytais naujai dienai ruošiasi daugelis žmonių. Kad būtų patogiau, vonios spintelės taip pat laikome daugelį daiktų, kurių mums gali prisireikti. Bet pasirodo, reikėtų atidžiau rinktis, ką dedame į vonios spintelę, rašoma tips–and–tricks.co. Teigiama, kad vonios spintelėje galima laikyti toli gražu ne viską. Kur nors kitur reikėtų laikyti vaistus, makiažo priemones ir skutimosi peiliukus bei keletą kitų dalykų.

Štai penki dalykai, kurių negalima laikyti vonios spintelėje.

 1. Rankšluosčiai

Tai turbūt nustebins daugelį, nes rankšluosčius dauguma laiko būtent vonioje. Kur dar juos dėti? Jei rankšluosčiai laikomi ne vonioje, rizikuojame ta nemalonia situacija, kai išlipus iš dušo paaiškėja, kad po ranka nėra nė vieno rankšluosčio. Vis dėlto, geriausia rankšluosčius laikyti kur nors kitur. Vonioje paprastai būna drėgna ir šilta, todėl čia kaupiasi bakterijos, o rankšluosčiai yra ypatingai grybelio mėgstamas daiktas. Jei nusprendžiate rankšluosčius laikyti vonioje, būtinai pasirūpinkite, kad jie būtų sukabinti ir galėtų gerai išdžiūti.

2. Chalatai

Kad ir kaip logiška beatrodytų, taip pat ir chalatų negalima laikyti vonioje. Visai kaip ir rankšluosčiuose, juose gali lengvai įsiveisti bakterijos ir grybeliai. Be to, dėl vonios ore esančios drėgmės į chalatą gali įsimesti nemalonus kvapas.

3. Knygos ir žurnalai

Retas kuris knygų lentyną pasistato vonioje, bet daugelis mėgsta gulėdami vonioje (ar sėdėdami ant klozeto) ką nors paskaityti. Knygos ir žurnalai, kaip ir bet kuris kitas popierius, labai greitai sugeria vonios drėgmę. Rezultatas – susiraukšlėję puslapiai ir nuo drėgmės išgaravę viršelių klijai.

4. Papuošalai

Dauguma auskarus laiko vonioje, nes čia yra veidrodis, priešais kurį puošiamės. Deja, ta pati vonios drėgmė gali pakenkti papuošalams, todėl juos geriau laikyti kur nors kitur. Drėgmei ypač jautrūs yra sidabriniai papuošalai.

5. Kvepalai

Dar vienas dalykas, kurį rasime kone kiekvienų namų vonioje – kvepalai. Deja, staigūs temperatūros pokyčiai paveikia kvepalų molekules, todėl jie gali surūgti. To tikrai nenorėsite!


Rašyti komentarą...
M
Mika
2020-08-19 08:33:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvepalai surūgs! Oho, čia tai naujiena! Ką jūs rūkot?
Atsakyti
0

N
Nuomonė
2020-08-19 13:35:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir rankšluosčius, ir chalatus laikome vonios kambaryje, ir laikysime.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų