Rašyti komentarą...
SENAI kosčiu, kosčiu jau metai< kai kada būna temperatūra iki 37,5, odabar sirgau nuo 02-10 iki dabar ,temperatūra pakilo iki< 40 bet lyg ne korona< joks gydytojas nepasiekiamas< nebent greitoji< o ir ja pasinaudojus kažin kas žiūrėtų> bovo baisu< plėsė visa kūną nežmoniškas skausmas> geriau ibuprofeną ir biseptolį iš turgaus, va tokia mūsų medicina
MALADEC LITOVCERIAI.KRUTI KOMENTAI.DAVAI PAVARYKIT.DABAR ANT HUMORO NE JUMORĄ INTERNE O EISIU SKAITYT KOMENTŲ.BLE LINKSMA.BET DAHWRĄ TIESOS MANAU.JABOŠYKIT KANALIZACIJOS ŽVAIGŽDĘ,KO VERTA...
Paciulpe is putes istraukta birkute, ir pasigavo chlamidia
Tai pakirto ar nukirto o kolegei nudribo nuo supinių nekantuzijo
Duktereciai neaptiko čiobreliaukes vezio ,kuris sukele net metus trukusi kosuli.Rezultate plauciu transplantacija.Aciu dievuliui gyva ir sveika.
@Mama Zodi mama sugebejot is didziosios isspazdint, o To, kuris yra visa ko gyvybe, nesugebat didziaja rasyt. Pagarbos turekit viena kart.
@As Isspauzdint.
@As Radote prie ko prisipist
@Mama Neseniai rašiai, kad dukra susirgo po skiepo. Labai jau serganti tavo dukra.
Niekam ji neįdomi,aš irgi kosėjau visą mėnesį ir ką dabar padašykite???
....Kai vieną rytą pajuto kosulį,kuris jau tęsėsi šešias savaites....ar dar neišsiblaivė ar visai su proteliu ir logika ate?
Chlamidijomis galima užsikrėsti ir užsiimant oraliniu.
@Daktaras Tą chlamidiją turi labai daug vyrų ir moterų,tik reikia paieškoti,o jau paskui antibiotikai išgydo.Būna,kad žmogus ir neįgalus dėl tos chlamidijos tampa.Užkrečiama liga.Lytiniu keliu.
Smerčio nėra be pričinės.
Manau site visi virusai prasidėjo nuo šunų,kur beeisi,šunys parduotuvėje laiptinėse kiemuose,tai baisus dalykas,visus žolynus vėjas,laiptinės būstus dergia šunys,manau uzsikres visi visokiom ligom,nes šitaip nebuvo,anksčiau,kaip tai galima gyventi kartu su šunimis katėmis ir kitais gyvūnais,koks kvapas,tiesiog nebeturime kuom kvėpuoti,čia valdžia turi rimtai susirūpinti,o ypač gelbėtojos,kurios važiuoja į apleistus butus,žmonės geriantys ir keli šunys gyvena ,užjaučiu gelbėtoja,tai manau aš.
@Batsila Didžiausius užkratus platina patinai

Skaitomiausios naujienos
Į viršų