Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Azijos pietryčiuose visai normalu sutikti budistų vienuolius, jie lengvai atpažįstami iš oranžinės spalvos tunikų ir švariai nuskustų galvų.

REKLAMA

Viena agentūra siūlo ištisą mėnesį pagyventi kaip budistų vienuoliai. Pavadinusi šią paslaugą „Dvasiniais nuotykiais“, Fang Valley kelionių organizatorius, ją pabandyti siūlo kalnuotoje Tailando šiaurės zonoje, netoli Birmos sienos.

„Vienuolių“ programa vienam mėnesiui kviečia apsigyventi budistų šventykloje ir čia gyventi kaip vienuoliai: išmokti medituoti ir lankyti paskaitas, kuriose mokomi dhammos pagrindų. Dalyvauti gali tiek pradedantys tiek pažengę.

REKLAMA
REKLAMA

Jeigu norite atlikti visą programą, galite kelias dienas praleisti Lahu arba Palaung genties kaime gyvendami kartu su jais. Taip pat galima savanoriauti vietinėse mokyklose.

Reikėtų pažymėti, kad gyvenimas šventykloje nieko nekainuoja, tik kasdien valgomas maistas, už kurį kasdien reikės mokėti po 3 eurus. Visi ryžęsi „dvasiniams nuotykiams“ teigia, kad kasdieninė meditacijos praktika, asketiškas gyvenimo būdas gražina šviesias mintis ir proto aiškumą, sielos ramybę ir t.t.

Reikia žinoti, kad šventykloje, kurioje reikės gyventi ištisą mėnesį, sąlygos išties nėra lengvos: valgis du kartus per dieną iki vidurdienio, susilaikymas nuo alkoholio, sekso, rūkymo ir gultis, kaip ir keltis reikia anksti.

Daugiau informacijos rasite čia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų