Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Motociklininkas iš Didžiojo Mančesterio ketina nuvažiuoti 10 tūkst. mylių ir aplankyti visus Šiaurės Amerikos žemyne esančius Mančesterius, informuoja BBC naujienų tarnyba.

REKLAMA

53 metų Pitas Džonsonas kelionę numato pradėti Masačūsetse ir užbaigti Kalifornijoje. Kelionėje jo laukia kalnai ir dykumos, o pats jis savo žygį vadina „tikru svajonės išsipildymu“.

Tinkuotoju dirbantis vyras išvyksta gegužės 13 d. ir ketina į Jungtinę Karalystę sugrįžti birželio 14-ąją.

Mintis vykti į tokią kelionę Pitui kilo naršant internete. „Maždaug prieš trejus metus aš internete išsiaiškinau, kad pasaulyje yra 36 miesteliai, pavadinti Mančesteriu, o 32 iš jų yra Jungtinėse Valstijose. Būdamas motociklininkas ir kankinamas vidutinio amžiaus krizės pamaniau, kad būtų visai šaunu visus juos aplankyti.

REKLAMA
REKLAMA

„Pirmasis Mančesteris, iš tiesų vadinamas Pajūrio Mančesteriu, įsikūręs už 30 mylių į šiaurės rytus nuo Bostono. Ten ir prasidės mano kelionė. Dar vienas yra Kanadoje, du Pensilvanijoje. Ilgiausias atstumas tarp Mančesterių bus 841 mylia“, – pasakoja Pitas.

Keisčiausias Mančesteris, kurį britui teks aplankyti, yra miestelis vaiduoklis Pietų Sakotoje. Miestelį nupūtė tornadas ir čia dabar liko tik buvusių namų pamatai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų