Rašyti komentarą...
Gal gydytojai nuo pietų tepa slidės į privačius kabinetus. Visas bardakas nuo to kad gydytojui nedraudžiama dirbti ir valstybinėje ir privačioje įstaigoje vienu metu. Turi dirbti arba valstybinėje arba privačioje. Tegul renkasi kur jam geriau. Pas mus privačius gydytojus gali sau leisti ne daugiau 5% gyventojų. Tai ir sustyguokit kad 95% gydytojų dirba valstybiniam o 5% tegul privačiam.
Ligonių kasos nurodo kiek ligonių priimti per dieną. Todėl ir koridoriai tušti. Pas specialistą be šeimos gydytojo siuntimo nepakluso.
Atvazuokit i Panevezio poliklinika netiketai ir cia poliolinikos tuscios o laukti po kelis menesius reikia ministras atrodo kaip is medzio iskrites nieko nezino .tai koks cia ministras jei su savo darbu nesusitvarko
Todėl tuščia poliklinika kad nepriima žmonių ir alga gauna sėdėdamas vienos geriau medikams mokėti alga nuo žmonių skaičiaus kiek jie priims pacientų per mėn užtenka ir kelių minučių apziureti ligonį nes yra tokių žmonių kurie su savo pletkomis trugdo gydytoja.
Ar žino ministras, kad eilės pas šeimos gydytoją reikia laukti dvi savaites ir ilgiau, nors koridoriai tušti? Gal galėtų jam kas nors paaiškinti, kodėl taip yra.
Matulas pats išeisi ar padėt išeit,duok tu jauniems dirbti. Ot nepakeičiamas.
Visur poliklinikos tuštutėlės! Alytuje taip pat, o laukti tenka pas specialistus nuo rugsejo men..
Taip neturi būti, poliklinikos turi dirbti, pacientai turi sulaukti pagalbos realiu ir protingu laiku, ne po metų!
Kam taip toli važiuoti? Atvykite į Kauną neperspėjęs pvz. Dainavos polikliniką, taipogi koridoriai pusiau tušti, gal visi dirba uotoliniu?
Dulky, atvyk ir į Šilute. Tas pats vaizdas.
O kam vargti? Juk galima pasakyti, eikit į ligoninės priėmimą

Skaitomiausios naujienos
Į viršų