Atskleidė, kaip dažnai reikia keisti apatines kelnaites: kitaip gali baigtis infekcijomis

Po dušo visiems mums reikia rankšluosčio, o dantims valytis – šepetėlio. O taip pat ir apatiniai. Visuose šiuose daiktuose gali slėptis gausybė mikrobų. Kyla klausimas, kaip dažnai reikėtų juos keisti?

Pasak „Kelkoo“ atliktos apklausos, daugiau nei ketvirtis vyrų ir septyni procentai moterų apatinius keičia kas dvi dienas. Bet juose slepiasi gausybė mikrobų, kurie gali sukelti šlapimo trakto infekcijas, pneumoniją ir kraujo užkrėtimą, o taip pat ir E–coli infekciją bei pienligę, rašoma mirror.co.uk

Kaip dažnai: Apatinius keisti reikia kiekvieną dieną – be jokių išimčių, sako dr. Lisa Ackerley, vizituojančioji aplinkos sveikatos profesorė iš Salfordo universiteto. Ji priduria, kad apatinius išmesti reikėtų po metų nešiojimo.

Kaip skalbti: Skalbimo mašinoje, 30–40°C temperatūroje, su aktyvuoto deguonies baliklio valomųjų medžiagų turinčiu skalbikliu, sako prof. Sally Bloomfield, higienos ir infekcinių ligų prevencijos konsultantė, o 60°C temperatūroje, jei kuris nors šeimos narys serga. Kitu atveju galima naudoti antibakterines priemones.


Rašyti komentarą...
A
Apatinis
2020-10-25 08:09:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai i savaite karta neuztenka?
Atsakyti
-29

J
Jis
2020-10-25 06:34:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau nėr svarbesnių temų šlykštu.
Atsakyti
-22

A
2020-10-25 17:26:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ku ly ta plauk dažniau
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (63)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų