Atskleidė 1 tobulą gudrybę: smėlio ant pėdų neliks akimirksniu

Smėlis ir paplūdimys – neatsiejami dalykai, tik ne tada, kai reikia eit namo. Smėlio pilna ant rankšluosčių, paplūdimio krepšyje, o daugiausia – ant pėdų! Laimei, atsikratyti smėlio ne taip jau ir sunku, kaip gali pasirodyti.

Naudokite kūdikių pudrą – atsikratysite drėgmės ir smėlio

Smėlis yra hidrofilas – jis myli vandenį, o vanduo myli jį. Vandens molekulės sukimba su smėliu, tad jį tikrai nelengva nukrapštyti nuo šlapios odos.

Supažindinkime smėlį su kūdikių pudra, kuri taip pat myli drėgmę ir greit ją sugers, o smėlis tiesiog nubyrės, rašo theswimguide.org.

Kai pabarstome pudrą ant drėgnos odos, ji stebuklingai išdžiūsta, o smėlis lengvai nusivalo.  Nuo rankų smėlį ir pudrą nuvalysite švariu rankšluosčiu ar šepetėliu.

Kad pudra neišsibarstytų visur, suberkite ją į kojinę, o po to ja pabaksnokite drėgnas kojas. Patariame barstyti pudrą, pasiklojus rankšluostį – nereikia, kad jos pribyrėtų į vandenį.

Leiskite vandeniui išgaruoti

Jei pamiršote pudrą namie, tiesiog palaukite, kol vanduo išsigaruos, o tada lengvai nuvalysite smėlį. Užtruks ilgiau, bet rezultatas bus tas pats.


Rašyti komentarą...
C
Chemikas
2021-06-24 17:29:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Drėgmę gerai sugeria druska.Eidami paplūdimin užsukite į Norfą, pirkit kg ar daugiau, išlipę iš smėlio barstykit ant kojų, paskui jas galit išplauti ežere, jis kiek pasūrės, taps panašesnis į jūrą.Jūs būsit švarus, visi bus patenkinti, net Norfa
Atsakyti
0

P
Pikis
2021-06-23 19:19:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pamyzu ant kojų ir tuoj nuplauna kojas
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų