Rašyti komentarą...
MANAU KAD MAISTAS NEPAGRINDINIS DALYKAS .SAIKAS IR GALIMYBĖS ATSISAKYTI VISAI NEVISADA TAIP GAUNASI .KAIP IR RŪKYMAS .AR ALHOGOLIS TAIP PAT MAISTAS .BET NESVEIKAS .BET SAIKINGAS VARTOJIMAS DAR NENUOSPRENDIS .JEIGU TURĖSITĘ VALIOS IR NEGALAVIMŲ IŠ VUSO APUE TOKI NESVEIKA MAISTA KALBOS NEBUS
Taip Michalas Tambokas buvo visiškai teisus.Jo metodai veikia .pirma kvėpavimas antra vanduo .ir viena karta padalunus itris dalis bansuota mitybą .judėjimas .ir ligos pačios bėgs nuo jūsų .Stresas yra pirma pradas ligos kuris gimdo lastelių formavimasi ir atsinaujinimą.nes smegenys tai mūsų kompiuterus kurios atsakingos už visa žmogaus organa ypatingai pavieniai organai kaip kepenys .širdis .tas patc virusas taip pat dalyvauja bet save mylėti būtuna .gyditojai klysta .ir nevisai tiksliai nustato liga .kad padėti susitvarkyti žmigus turi labai gerai mokytis pažinti pati savę.
Kiek pats išsiaiškinau tau pati didžiausia mitybos problema yra besaikis cukraus ir angliavandenių vartojimas kuris sukelia atsparumą insulinui ir vėliau antro tipo diabetą. Todėl jei turi pilvą tai turi ir atsparumą insulinui ir riebias kepenis ir todėl turi pradėti riboti angliavandenius iki kelių gramų ir vartoti daugiau riebalų. Dėja labai svarbu vartoti sveikus riebalus nes beveik viskas dabar yra tiek stipriai perdirbta kad sunku gauti tokio maisto kad nebūtų visokiu e ir cukraus ir trans riebalų.
Valgykit saikingai, o ne ėskit, nekaltinkit valdžios, laikmečio arba beleko. Ukdykit valią ir nekimškit bet ko, o pasirinkimas dabar prekybcentriuos didžiulis. Mylėkit save ir daugiau judėkit, valgykit viską tik mažinkit porcijas.
Viskas gerai kas saikingai.Mesos, ledų kasdien kg besuvalgome,o nervas geriausia kasdien
Sirdies ligas sukelia valdžios psichologinis smurtas
Tai ka valgit už dika be pinigu a vistiek mirsit vysi
Kiekvieno zmogaus organizmas atskira mašina.vienas valgo riebiai,mazai vandens vartoja,bet nugyvena gražų amželį,kitas valgo sveiką maistą,sportuoja,bet dievulis greit pasiima.taigi labai reikia įsiklausyti į savo organizmą,vienam reikia saldžiai,kitam sūriai,trečiam riebiai
Ir dar miego trūkumas ir persidirbimas. Sukelia širdies ligas. Nebukite darboholikais žmogui poilsis būtina. Mano mama nevalgė riebiai, saldžiai,neruke,negėrė, neturėjo antsvorio, daug judėjo. Bet susirgo nepakankamumu ir dar stenokardija būtent dėl aukščiau paminėtų priežasčių.Jei net cholesterolio ir kalio buvo norma. Aišku nervai ir maža daržovių maiste taip pat prisidėjo.
Valgyti reikia viską bet saikingai.Reikia mažiau nervuotis daugiau šypsotis, daugiau judėti,

Skaitomiausios naujienos
Į viršų