Rašyti komentarą...
Lengviausias pasiteisinimas medžiagų apykaita sutrikus.Žmonės ėda kaip kiaulės ir atrodo kaip penimos kiaulės.Medžiagų apykaitą reikia gydyti jei ji sutrikus.aBevalis žmogus visada ras pasiteisinima tai faktas.
Viskas įmanoma,tiesa rašo tik visada valios trūksta.Esu svėrusi 85kg.daug pastangų įdėjau ,kad atsikratyti antsvorio.Sportas,maistas dietinis ir 25 kg.nukrito.Jau daug metų kaip antsvorio neturiu ,bet visada žiūriu ką į burną dedu.
Ko jūs pykstates. Jaunystė, viską reikia išbandyti.Visi gyvename savo gyvenimus. Jeigu negali džiaugtis gyvenimu, dėl kažkokio spuogo, aš tik už tai , kad būtume laimingi. Pirmyn!
Eik šikti su savo badavimu
Eik šikti su savo badavimu
pats badauk. Ir dar parašė gi naujieną - nevalgyti to ką žmonės labiausiai mėgsta,.
Durnius o ne specialistas
@Jonas durnius
Kaip atsikratyti aišku.O kaip priaugti?
@Anatolijus per bobas
Gal apsinešęs kuo rašė
Gal apsinešęs kuo rašė
@Anatolijus Ne problema,tik valgyk ir lovoj gulėk ,greitai meitėliu pavirsi.Nu bet apie badavima tai nusišnekėjo, pasakė,kai badausi,vartok tik baltymus ir daržoves.:(
@Gal apsinešęs kuo rašė Taigi tie patarėjai net neskiria badavimo nuo dietos.Jeigu tu kažką kramsnoji,tai joks čia ne badavimas.Aš,pvz,išbandžiau šlapiąjį badavimą ,nevalgant nieko,o tik vandenį geriant kelias dienas.Ir taip kas pora savaičių.Gabaritai ir svoris suvaldomi.
Patarėjas užmiršo vieną paprastą smulkmeną, kad daugelyje vaisių yra nemažai cukraus.
@? Pamiršai, kad tai natūralus cukrus, o ne pridetinis
@Šiaip tai Koks skirtumas cukrus ir yra cukrus
Mirk iš juoko nuo tokių patarimų. Pagrinde nutukimai priklauso nuo žmogaus medžiagų apykaitos. Jei medžiagų apykaita sutrikus nepadės jokie badavimai. Yra tokių kurie valgo viską ir į porcijos dydį nežiūri ir figūra kaip manekeno. Kitas skaičiuoja kiekvieną kasnį, renkasi ką galima valgyt ko ne, o sveria daugiau virš šimto kg.
@MELAS o tamsta niekada nesusimąstėte, kodėk žmonės koncentracijos stovyklose visi buvo panašūs į skeletus. Jų visų buvo labai gera medžiagų apykaita ??? Ar dėl maisto stokos?
@Na, Prie ko čia koncentracijos stovyklos? Ten mirdavo žmonės nuo bado žiauraus. Čia kalba eina , kad kai dietos laikosi, nenumeta svorio, o tas kuris liesas yra , valgo viską ir netunka
Idiotai ,baikite vieną kartą apie tuos riebalus.Kas kaip nori,tas taip gyvena.O jūs pumpuokite lūpas, kaip beždžionių subines darykyte,Skruostus kaip uzbekai ,antakalius kaip babajų,arba uzbekų,ūsus moterys tegul
augina.Iškrypes pasaulis,žmonės kaip beždžionės mėgdžioja nesuprasdami kas gražu ,kas ne.Tos visos išplėtotos vienodos , panašios viena i kitą,visai negražios net kelią pasišlykštėjimą.Pirmin i beždžionių pasaulį, uodegas dar reikėtų priauginti.
@Jinas Panašiai, bet Jūs čia labai žiauriai. Vaikšto dauguma prisipumpavusių, atrodo kaip pabaisos, turbūt į veidrodį net nežiūri.Jokio natūralumoir visiems dar savo kvailas nuomones bruka, atseit nuomonės formuotojos.
@Jinas Oi kaip aš Jums pritariu šiuo klausimu, vaikšto kaip karosai su tom išverstom lūpom...
@Linas tai dar labiau išverčia, kaip beždžiones užpakalį.
@Jinas Dar uodegas ir ragus prisiauginkit....tfuuu

Skaitomiausios naujienos
Į viršų