Atsakė į amžiną klausimą: ar dydis turi įtakos moters orgazmui?

Kalbant apie seksą ir seksualinę patirtį, aišku viena – jų niekada nėra vienodų. Tačiau įvairūs stereotipai gali priversti tikėti bendrais teiginiais apie seksualinę sveikatą ir tai, kas yra „normalu“.

Seksualinės sveikatos ekspertai nori paneigti kelis paplitusius mitus, susijusius su varpa ir orgazmu, rašoma insider.com.

Ar varpos dydis turi įtakos seksualiniam pasitenkinimui?

Šis įsitikinimas yra gana plačiai paplitęs ir daugelis žmonių vis dar tiki, kad kuo varpa yra didesnė, tuo vyras gali geriau patenkinti savo partnerę. Tačiau urologas Jaminas Brahmattas sako, kad tai yra visiška netiesa.

„Nei varpos ilgis, nei apimtis nėra tiesioginis atspindys to, kaip vyras seksualiai patenkins savo partnerę. Daugumai vyrų jų peniai yra geri, tačiau kartais nepasitikėjimas kyla pasižiūrėjus pornografiją. Jie gali imti jaustis nesaugiai, tačiau svarbu prisiminti, kad tai nėra susiję su orgazmu. Dydis dar toli gražu ne viskas, kas leidžia patirti pasitenkinimą“, – sako ekspertas.

Jis primena, kad vidutinis penio ilgis, kai jis yra vangioje būsenoje, – 8,9 centimetro, o kai stačias – apie 13 centimetrų. Vis dėlto urologas pabrėžia, kad jei ir nėra atitinkamas šis vidurkis, tai dar nereiškia, kad vyras turi jaustis blogai.

Ar vyrai vieno sekso metu gali patirti daugiau nei vieną orgazmą?

Kai kurios moterys sekso metu gali patirti daugiau nei vieną orgazmą, o kaip yra su vyrais?  Kadangi jie sekso kulminacijos metu patiria ejakuliaciją, daugiau nei vienas orgazmas yra pasiekiamas rečiau, bet tai nereiškia, kad tai neįmanoma, tikina sekso tyrinėtojas Justinas Lehmilleris.

Jis sako, kad priežastis, kodėl vyrai paprastai patiria tik vieną orgazmą, yra dėl laiko, kurio reikia po ejakuliacijos, kad varpa vėl atsistatytų:

„Šio laikotarpio trukmė vyrams yra labai skirtinga, tačiau jaunesnio vaikino trukmė gali būti vos kelios minutės palyginti su vyresnio amžiaus vaikinų valandomis, o gal net dienomis, – teigia Lehmilleris. – Tačiau kai kurie vyrai gali orgazmą patirti be ejakuliacijos, todėl jie gali turėti daugiau nei vieną orgazmą iš eilės.“


Rašyti komentarą...
D
Darius
2021-01-10 10:10:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra išimčiu kai pas moteri ne piziukas, o šulinys, tada jau reikia kreiptis i arklydę.
Atsakyti
-54

F
Fantomasas
2021-01-10 09:08:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo jo,geriau turėti,kad ir mažą, svarbu, kad gerai stovėtu ! ! !.
Atsakyti
-21

J
Jojo
2021-01-10 05:54:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai va gerai ir maziutis svarbu darba gerai atlieka
Atsakyti
-34

SKAITYTI KOMENTARUS (54)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų