Atplėšusi sesers vestuvių kvietimą moteris patyrė šoką: „Pasakiau, kad mūsų šventėje nebus“

„Reddit“ socialinėje platformoje moteris papasakojo nemalonų gestą iš savo sesers pusės. Nuo netikėto pasakymo moteris nebepalaiko savo sesers vestuvių dieną, kuri atsisakė pakviesti savo sesers vyrą, nes mano, kad jo neįgaliojo vežimėlis „sugadins nuotraukas“.

Daugelis žmonių įsivaizduoja, kaip atrodys tobula jų diena ir bandys išvengti visko, kas galėtų ypatingą dieną jiems trukdyti.

Viena moteris „Reddit“ forume atskleidė, kad jos sesuo yra taip pasiryžusi savo dieną padaryti tobula, kad kad ji net nekvies į renginį savo svainio, nes jis sėdi neįgaliojo vežimėlyje.

Moteris paaiškino, kad buvo šokiruota, kai iš sesers gavo kvietimą į vestuves ir sužinojo, kad jos vyras neįtrauktas, o sužinojusi kodėl, dar labiau nustėro.

Ji rašė: „Mano sesuo kitą mėnesį ištekės. Abu su vyru planavome vykti, bet kai gavome kvietimą, jis buvo skirtas tik man. Kai paskambinau seseriai ir paklausiau apie tai, ji pasakė, kad mano vyrui gali atvykti, bet ji paprašė, kad jo nebūtų jokiose šeimos nuotraukose.“

Moteris socialinės platformos vartotojams pasakojosi toliau:

„Mano vyras sėdi neįgaliojo vežimėlyje. Aš už jo ištekėjusi 8 metus. Jis sėdi neįgaliojo vežimėlyje nuo 16 metų ir mano šeima visada žinojo bei priėmė tokį, koks yra. Matyt, mano sesuo nenori jo nė vienoje savo vestuvių nuotraukoje, nes bijo, kad jis atims visą svečių dėmesį, nes jis yra „kitoks“.“

„Ji tai teisina sakydama, kad kai žmonės ateina ir pamato mūsų šeimos nuotrauką, jie visada klausia apie jį, nes jis vienintelis sėdi neįgaliojo vežimėlyje, todėl jis išsiskiria. Ji sako, kad nori, kad jos nuotraukose būtų pagrindinis dėmesys skiriamas tik jai“, – pridūrė seserimi nusivylusi moteris.

Perdėtas savanaudiškumas

Moteris tikino, kad supyko ant sesers dėl tokio savanaudiškumo, tačiau sulaukė netikėtos šeimos reakcijos. Nuolat skambinantys artimieji prašo atsiprašyti savo sesers už pastabas.

Moteris teigia: „Buvau supykusi. Aš nuėjau pas seserį ir pasakiau jai, kad ji yra savanaudiška nuotaka. Pasakiau, kad neateisime.

Man skambina tėvai ir artimieji, sakydami, kad turiu atsiprašyti sesers, nes dabar ji nusiminusi. Aš pykstu ant jų, kad jie mano, jog yra gerai atstumti mano vyrą iš šeimos nuotraukų dėl jo negalios.“

Kaip rašo mirror.co.uk, moteris dar labiau nusiminė, kai iš vyro išgirdo frazę, kad gerai, jog nebus nuotraukose, nes nenori būti našta visiems:

„Mano vyras nekenčia būti našta žmonėms ir dabar sako, kad jam gerai, kad nebus nuotraukose. Dėl to dar labiau supykau, nes jis jaučiasi blogai dėl to, kas, mano nuomone, yra nepagrįsta.“

Sukėlė reakcijų audras

„Reddit“ įrašas sulaukė daugiau nei 1400 komentarų – žmonės negali patikėti, kaip siaubinga moters sesuo galėjo pasakyti tokį prašymą.

REKLAMA

Vienas žmogus rašė: „Tai absoliučiai problema, dėl kurios reikia kovoti. Jūsų sesuo nori neįtraukti jūsų vyro ne dėl kitos priežasties, o tik dėl jo vežimėlio, tai – nepriimtina.“

Kitas taip pat sutiko ir pridūrė: „Aš irgi nedalyvaučiau. Jis yra šeima ir jis yra jūsų vyras. Neįgaliojo vežimėlį jis pasirenka naudoti ne tik tam, kad būtų dėmesio centre, o tai, kad jis be jo negali.“

„Faktas, kad tavo šeima nori, kad jos atsiprašytum, kelia pasipiktinimą. Tikėkimės, kad ji susiprotės ir supras, kad yra neteisi“, – teigė vienas „Reddit“ platformos vartotojų.

Dar vienas vartotojas pridūrė štai tokią pastabą: „Mane taip pykdo, kai žmonės pamiršta, kas yra vestuvės, nes nori „tobulų“ vestuvių. Vestuvės yra apie dviejų asmenų šventė, kurie sujungia savo gyvenimą ir giliai myli vienas kitą, neturi tobulos nuotraukos, kurią būtų galima parodyti ir paskelbti savo „Instagram.“ Tai taip paviršutiniška.“


Rašyti komentarą...
B
Birutė
2021-11-24 09:27:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinom tokia patarle nespjauk į šulinį iš kurio reiks gerti Lai niekada JAUNAAMARTES neaplanko tokios nelaimės
Atsakyti
-3

J
Janina
2021-11-24 13:06:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip kazkada mano bendradarbes neileido i restorana,nes buvo su ramentais,parasiau skunda,vadovas labai atsiprase,vaisino,bet vakaras buvo sugadintas,Jusu vietoje nedalyvauciau vestuvese niekaip,kaip jaustis vyrui,likite namuose ir pasiruoskite sau svente.
Atsakyti
0

B
Brolis
2021-11-24 13:29:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau su tokia seserimi nutraukti visus ryšius, ji savimyla. Daug yra tokių, net ir vyro giminės nepripažįsta, geriau būtų, kad vyras neturėtų seserų, brolių, o tik jos giminė. Bet gyvenant būna daug netikėtumų, gali tekti prašyti atleidimo dėl vyro atskyrimo nuo savo artimųjų. Gyvenime viskas yra atlyginama, tik nesuprantame kodėl, jei ne mums patiems, tai vaikams, anūkams. Tik nesuprantame, kad tai yra atlygis už darytas skriaudas savo artimiems žmonėms.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų