Rašyti komentarą...
jei per vestuves rinkot pinigus, tai greitai jų neteksit - vyras nueis į šoną ir išleis juos kitoms
Lietuviais esame mes gime...
Vokelius reikia surinkti pries kvieciant svecius prie stalo. Visus vokelius tikrinti . Jei tuscias ar per mazai ideta, svecia isprasyt lauk. Tai tik biznis. Nieko asmenisko.
@Nu tai. Ir dar prie kitu sveciu isvadinti kiaulemis, o ne rasinet i tv3.
@Nu tai. Reiškia , scenarijus toks: svečias paduoda,šeimininkas tiesiog tuoj pat žiūri į vokelio vidų, ir jei per mažai įdėta ar visai nieko neįdėta,ploja per petį , Ei,brangusis, per mažai, esi nepageidaujamas, arba įdėk kaip priklauso.? Nu tai irgi , atsiprašau..
@Visai jau Tai kaip užsimokėjimas už restoraną.prie durų pasodint kasininką pinigams surinkt, apie įėjimo mokestį informuoti iš anksto. O jį sudarytų privaloma baliaus išlaidų dalis plius savo nuožiūra
dovanojama jauniesiems suma. Jei tokia tvarka taptų tradicija, neliktų parazitinio mąstymo kažkam kažkuo pasinaudoti.
neturi pinigų, bet nori pasipinigauti, tai taip ir pasakyk, tada ir bus kaip nori. ir jei neturi pinigų tai ir švęsk pagal išgales, o ne pagal norus ir jokio pykčio , kartu su vyru už savus , ne skolintus varai į kelionę ir vėl jokio pykčio ir skolų naštos, o kai nori už ką negali susimokėti tai ir pykčiui vietos yra

Vestuvės patapo biznio dalimi.Teisingai-pramokė,jei neturi pinigų,tai nesidairyk į svečių kišenes.Vestuvės turi atsipirkti ir dar uždirbti-taip galvoja jaunieji.Kad ir į vestuves niekas nenori eiti,nes išlaidos žmogui ne prie ko.Mažai įdės -apkalbės,daug įdėti neišgali.Jūsų šventė ir darykit už tiek ,kiek turite,o ne priverstinai kviesti svečius su vokeliais
@Nuomonė Viena pusė nori šventės, ji nusiperka ją-- moka už maistą,muziką,foto , linksmybes,gerą nuotaiką,Svečiai visu tuo apdovanojami vien todėl,kad dalyvauja.Jiems irgi norisi gražios šventės.Jiems jos irgi reikia. Idealu,jei yra bendras supratimas.Jei svetys supranta,kad turi pareigą už tą šventę susimokėti. Bet tradiciškai vestuvių išlaidos didžia dalim gula ant jaunųjų ir jų tėvų pečių..O svečiai savo vokeliais kompensuoja nedidelę dalį išlaidų. Čia jau nuo giminaičių turtingumo priklauso , pinigo lišno neturi , į vestuves neini.Vestuves mūsų laikais kelti didelė prabanga.
Tik bitutes neša medų į avilį
Žemas lygis, skaityti gėda
Žmonės nori ištaigingos šventės, bet kartu nori, kad svečiai už ją susimokėtų. Šventės niekada neatsiperka. Prašyti vokelių, siųsti aplinkraštį svečiams su kainoraščiu nėra labai mandagu. Neturite pinigų, renkite kuklesnes šventes ir patys nebūkite kiaulėmis. Svečiai kviečiami ne dėl dovanų.
@As kad ne del dovanu svecius kviete, o del pinigu. Buvo toks biznio planas. Vestuves atsokti ir dar paspinigaut. Niekam tikes planas.
@As Kai šventės reikia abiem pusėm, abiem ir susimokėt reikia.Dabar kiti laikai,kai taip viskas išbrangę.Daug kas išvis nebedaro didesnių vestuvių su tolimesniais giminėm.
Na ko norėjot tą gavot tos vestuvės išvis apsitriedimas.tai tik pasirodymas . Seniau tos vestuvės buvo ,,biednos,,,bet tikrai visi linksminosi iš širdies ,šoko dainavo ir buvo tik kviesti muzikantai,nereikėjo jokių dizainerių planuotojų.čia toks noras parodyti tipo klasę.toksai holivudinis kičas.
@Onė Dar nemačiau biednų lietuviškų vestuvių.kiek pamenu,teko dar vaikui prieš 55 metus būt vestuvėse, lūžo stalai nuo maisto, o tas tortų gražumas ir skanumas, nepamirštama puošyba gulbėm,balandžiais ir briedžio ragais...Ir nusitašymas užstalėj visais laikais buvo vienodas,iki liežuvio nebeapsivertimo kai kam,ar net nusiridenimo po stalu...Ir dovanos tada buvo daugiausia daiktai.
Čia ne apie vestuves-jubiliejus irgi šventė,draugų kompanija ir giminaičiai,taigi po visko,gaunu dovanų auksinę ant rankos grandinėlę,susegimas remontuojamas,ką gi teko nešti juvelyrams...
Į viršų