Atkimškite kriauklę be jokio vargo: prireiks vos šių produktų

Geriau saugotis negu vėliau gailėtis. Taip pat ir su užsikimšusia kriaukle. Taip atsitikus neskubėkite griebti chemikalų. Susitvarkyti su šia situacija gali padėti ir indų ploviklis bei karštas vanduo.

Ryanas Nelsonas, „Nelson“ santechnikos savininkas, sako, kad atkemšant kriauklę geriau nenaudoti jokių chemikalų. „Cheminiai kanalizacijos valikliai gadina tik vamzdžius“, – sako jis.

Laimei, jūs galite pabandyti pašalinti užsikimšimo priežastį vien indų plovikliu ir karštu vandeniu, rašoma „Tips and tricks“.

Jei virtuvės kanalizacija užsikimšo, Nelsonas rekomenduoja pirmiausia į vamzdį įpilti karšto vandens. Geriausia būtų užvirinti šiek tiek vandens atskirai. Užvirus vandeniui virdulyje, jo temperatūra paprastai siekia apie 90–95 laipsnius, o karščiausias vanduo iš čiaupo paprastai neviršija 70 laipsnių.

Karštą vandenį sumaišykite su indų plovikliu, kuris skaido riebalus ir supilkite viską į kriauklę. Jeigu užsikimšimas nėra labai didelis, tai turėtų padėti.

Ne tas atvejis? Naudokite pompą skirtą kriauklei ir dar kartą išbandykite karštą vandenį ir indų ploviklį.

Druska, actas ir soda

Pusę puodelio užpildykite druska, actu ir soda ir supilkite į kanalizaciją. Palikite mišinį trisdešimt minučių, o po to į kanalizaciją pilkite verdantį vandenį. Šis mišinys gali suskaidyti viską, kas gali užkimšti kriauklę.

Peroksidas ir soda

Pusę puodelio peroksido sumaišykite su puse puodelio sodos. Supilkite tai į kanalizaciją ir uždenkite lėkšte. Palaukite trisdešimt minučių ir tada užpilkite verdančiu vandeniu. Kriauklė turėtų būti atsikimšusi.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-01-09 12:27:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atkimšti kriuklę galima tokiu būdu,kai ji užsikemšė riebalais su žemių mišiniu, bet ne tada kai užkimšta plaukais ir skudurais.
Atsakyti
-5

U
Ui
2021-01-09 10:39:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Po tokių patarimų reiks keisti plastikinius vamzdžius,kurių darbinė temperatūra iki 72*...
Atsakyti
-7

A
Aa
2021-01-10 19:46:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriausiai atkemsa dinamitas pakaks tik 200 g.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų