Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Punios pažintiniu taku deja labai nusivylėme. Prie pagrindinio įėjimo – jokios tikslios pažintinio tako schemos, tik lankymosi taisyklės, miško, jo augalų, gyvūnų aprašymai su nuotraukomis (tai, suprantama, yra gerai) ir daugybė draudžiamųjų ženklų. Aiškaus plano neturėjimas mus paklaidino iš pirmo žvilgsnio ne tokioje didelėje, kaip rašoma, žiedinėje 8 km trasoje. Ties išsišakojančiais miško keliukais ir takais – kur nekur rodyklės su tam tikromis kryptimis, pvz., „Į bunkerį“, tačiau nenurodytas atstumas, arba – jokių rodyklių ir paaiškinimų iš viso nėra. Tenka eiti aklai – nežinai, kur ir kiek reikės eiti, ar pasukai reikiama linkme, kad pasiektum upę, piliakalnį ir pan. Taigi pradėję eiti sparčiu žingsniu maždaug 16 val., klaidžioję vietomis medžiais užvirtusiais takais, taip ir nepasiekę Nemuno kranto, vargais negalais pagavę reikiamą kryptį, grįžome atgal į automobilių aikštelę jau praėdus temti. Gerai tik tai, kad pasportavome – vietoj 8 km nuėjome 11 km, na, ir vasara, bet jeigu taip rudenį ar per darganas?
koordinates, kur pastatyti auto: 54.506501, 24.037993
koordinates, kur pastatyti auto: 54.506501, 24.037993
ALBINAS, ikvepk bo dusti jau
Kaip suprantu su vaikisku vežimu besansu prasieiti situo taku.
Baisu net skaititi nevažiuosiu ten nes užgniaušiu kvapa baisu net pagalvoti,
@Dar Tai išmok skaityt tu posovietine šiūkšle !!
Atidarytas? Sukurta infrastruktūra? Taip, nepaliesta gamta gražu, bet kažko gniaužiančio kvapą nėra. Klausimas, kaip žada kontroliuoti smalsuolius, kad jie nenaršytų po draustiną teritoriją? Ar draustinis panaikintas?
Galėtų įrengti padoria auto. aikštelė po to kviesti
Albinai taves laukia psychuske.
nėra reikalo tenai ir eiti jeigu gniaužia kvapą , nes gali numirti užgniauš kvapa , nebe įkvėpsi oro ir numirsi , teisingai ir daro kad perspėja , o tai atsiras tokių žioplių ir gaus galą , kokia širdgėla užguls artimūjų pečius
@ALBINAS ikvepk, bo dusti jau
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų