Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
ka cia nustero gal kelnes privare?
Gerai jam padangu rado ir televizoriu dar gal sofa ras pasaka ir romantika
O kur čia prie Kazlų Rūdos ponas Olegas dar mišką rado? Šiaip tai vietoje nuostabių miškų pas mus belikę plynės apaugę krūmynais,sudarkyta miško paklodė ir galutinai pasityčiojant naujuos kirtimuose netoli Višakio Rūdos palikti stovėti apdžiūvę beržai,pušys, eglės kuriuos pirmas didesnis vėjas išlaužys arba išvers.Tai kam jūs reikalingi,neetatiniai,kad rankiotumėt po padangą ir nematytumet nusikalstamai hektarais naikinamo miško?Baisu kaip "aplinkosauga"pradedant ministru baigiant neetatiniais nustėrsta nuo padangos,bet užsimerke kai ale verslininkai naikina miškus plynai visoj Lietuvoj.
Miškininkų veiklos kritikas.
Miškininkų veiklos kritikas.
Bet nemato net ir etatiniai aplinkosaugininkai kaip jovalynu paversti miškai miškininkų!!!! Brandūs, sveiki medžiai "šienujami" ir beveik visi miškai jau išpjauti, o iš miškų likę tik jovalynai, brūzgynai, kelmynai baisu žiūrėt, lyginant su sssr laikais.. Tie aplinkosaugos imspektoriai irgi yra barbarų bendrininkai, leidimus duoda miškus paverst brūzgynais. Net netoli manęs buvo išnaikintos nemažos pataisų plantacijos, įrašytos į raudonąją knygą, bet
tai jų nematė ir leido vjetoj miško paklotės palikt tankų poligono vaizdą, duobes, gilias vėžes, medienos atliekom ir šakom užterštą žemę, sunaikintus miško kelius!!! Net ir aplinkosaugininkai vykdo nusikalstamą veiklą, leidžia naikint raudonojoje knygoje saugomus augalus, kodė, kodėl tai lekdžiat daryt, gal ir jums į kšenes "skiedų pribyra"????
Netik padangų yra miškuose bet jų yra upėse .Norinti priduoti turi susimokėti kad priimtų .mokėti niekas nenori ir daro lietuviška tvarka meta kur papuola padangas ir kitas šiukšles negana rytinės.
@Gimtas Penkias per metus priima dykai,tik kad loderiai ir nevalos visoki tingi nuvezt iki aiksteles, baust tokius isgamas kuo griezciau.
Taip ir turi būti, kodėl nėra vietu, kur galėtume palikti padangas be jokiu problemu. Dabar dejuoja kaip maži vaikai, kodėl prie sovietu tokiu problemu nebuvo?
@@@@. Prie sovietų tiesiog su degindavo.
@@@@. Vezi i stabegabariciu aikstele ir priduodi be jokiu problemu.
Ko jie visi is karto nustėrsta ? Tai kas bus, kai pamatys rusus ? Pridarys kelnes ar ką ?
@Vatnykas tipiškas Jeigu radote televizorių, gal kur mėtėsi pultelis, man labai reikia, būčiau labai dėkingas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų