naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
41
Astrologija (nuotr. Fotolia.com)
41

Avinas

REKLAMA

Tikėtina, kad apsiribosite įprasta aplinka bei užsiėmimais, nors suplanavę galite būti kur kas įdomesnių dalykų. Patartina rimčiau įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis ir neignoruoti jų poreikių.

REKLAMA

Tauras

Jeigu norite tikros asmeninės laimės, orientuokitės į ryšius, vertus tikrų jausmų, įsipareigojimo. Tikriausiai subrandinsite neblogą kūrybinį sumanymą.

REKLAMA

Dvyniai

Daugiausiai jėgų ir laiko šiandien atims įprasta rutina. Teks rimtai rūpintis paprastais praktiniais dalykais, namų ūkiu, sveikata, įvaizdžiu.

Vėžys

Būsite labai jautrūs ir emocionalūs. Dėl skonių ir interesų skirtumo gali kilti nedidelis konfliktas. Jei pasistengsite, jums pavyks įtikinti aplinkinius savo planų rimtumu ir gera valia. Tuomet turėsite galimybę kai ką pakreipti naudinga linkme.

REKLAMA

Liūtas

Galite gerai pasirodyti mokslinėje veikloje, ypač jei reikės kitus kažkuo įtikinti. Būkite apdairūs finansiniuose reikaluose.

Mergelė

Galbūt pagaliau gautas konkretus pasiūlymas išplėš jus iš netikrumo gniaužtų. Iš toli gali atvykti svečias arba gausite žinią, pakvietimą.

Svarstyklės

Regis, jausite pareigą prisiimti atsakomybę arba atsiskaityti už atliktus darbus. Galbūt teks priimti svarbų sprendimą arba pasinaudoti ankstesne patirtimi ar pažintimis.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Su draugais, bendraminčiais šiandien nesunkiai rasite bendrą kalbą ir abipusių užsiėmimų. Tarp aplinkinių bus tokių, kurie jums gali padėti, teisingai nukreipti.

Šaulys

Būsite jautrūs ir kiek išsiblaškę. Netinkama diena rimtiems reikalams spręsti. Galbūt į paviršių iškils kai kurie slapti dalykai. Itin rūpinkitės sveikata, nes savo organizmo atsparumu šiuo metu negalite pasitikėti.

REKLAMA

Ožiaragis

Diena bus kupina smulkių buitinių rūpesčių. Tačiau jūs nebūsite nusiteikę skubėti, įtemptai dirbti ir mieliau mėgausitės tuo, kas malonu, romantiška. Nebloga diena kūrybinei veiklai. Galite gauti pakvietimą į pasimatymą ar pobūvį.

Vandenis

Niekur neskubėkite, nedarykite spontaniškų sprendimų. Derėtų ramiai išsiaiškinti tuos santykius, kurie jus dalykiškai, finansiškai įpareigoja.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų