Rašyti komentarą...
Jau taip atsibodo jos tie pranašai ji neturi ką veikti,iš piršto ištraukia kokias tai nesąmones
Ar dar yra naivuoliu Lietuvoje,kurie tiki jos burtais?Kad ir pakeite gyvenama sali ,bet kvailiu dar vis iesko Lietuvoje.
Budraite viską viską isburineja, nemanau kad reikia tikėti nes yra žmonių kurie apgaudinėja tai manyčiau Budraite ir apgaudineja
isvykai is lietuvos tai nustok pudrinti smegenis lietuviams,,tai tv3 neturi ka rasyti
Eik dirbt ir nepudrink zmonems smegenu.Tavo pranasystes jarunda.
Ačiū, pasisaugosim.
Nereik nei pilnaties yra dobilų kurie nesąmonęs daro ir per kitą mėnulio fazę,,,netikiu
Ir nesakykite, kad neįspėjau
Ir nesakykite, kad neįspėjau
Vis dar neprarandu vilties, kad pilnatis, jaunatism delčia, saulė, mėnulis, žvaigždės, oras, sniegas, lietus ir t.t. SMOGS VISA JĖGA IR GELBĖKITĖS, KAS GALIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ponia Vaiva, jus visada rašote, kad skorpionams blogai ir blogai. Nesvarbu keičiasi mėnulio fazės ar ne. Kiekvieną savaitę rašote, kad reikia saugotis ir reikia saugotis.
@Dalia Gal jos vyras skorpijonas
@Dalia Tikrai pastebėjau, kad skorpionai nelaimėliai. Apmaudu.
Šitos bobos, nuo tepalų blizgančiu snukiu, galvoje jau senai pastovi pilnatis - beliko šuniu kaukti išmokti.
@Jo Nepykite paseno bobele ir rasineja bėlė ką ,niekada tokiom,netikėjau ir netikiu,o tą foto tikrai galėtų nerodyti,nes nėra malonu žiūrėti,tai manau aš.
@Taip,taip manau buvo kažkada jinai jaunutė kaip ;taip ,taip tik nė vieno metai vietoje nestovi ,o kai nemalonu į ją žiūrėti- susimąstykite ,gal bijote senti ar jaučiate neapykantą ,pykti ,pavydą pranašesniems- juk jūs jos nepažįstate ,jos gyvenimo negyvenote ,tad kam tokie negatyvūs vertinimai su negatyviais prieskoniais. Na nežiūrėkite ,kai nemielas ,nepatinka žmogus- pasistatykite savo nuotrauką; savimi žavėkitės .Tik tas leksikonas bobelė juk jinai tūri savo inicialus; graži ,maloni, gražiai besišypsanti miela ponia ,asmenybė ,moteris ,motina ,žmona- mylimoji. Asmenys trikštantys nuvertinti kitą tūri žemą ar netūri jokios asmeninės savivertės; tada kituose įžvelgia priešus ;nustokite būti sau priešu geriau draugu(e),tada ir kiti bus mieli ,nors nepažįsatmi; visi esame ŽMONĖS.
@Marija Gražiai parašėte
@Marija Dėkui už gerus žodžius.
@Marija Aukso žodžiai. Ir pati nebūčiau geriau parašiusi.Dabar daugumai trūksta pagarbos.
@Jo Taigi matet,butulino visur dabar prisivarius ir,atrodo,dar veida apsipjauscius.
@Gintas Apsipjaustyk ir tu kaip musulmonas ,gal protas prablaivės
@Gintas O iš kur jūs tai žinot? Šiteik pagiežos . Turbūt pats jau norėtumėt atrodyti geriau,tai tvarkinga ir graži moteris jus erzina.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų