Ar matote pasislėpusią gyvatę? Pavyksta tik pastabiausiems

Naujas keblus galvosūkis meta iššūkį žaidėjams surasti džiunglėse besislepiančią gyvatę. Šiame galvosūkyje pavaizduotos džiunglės, nupieštos žalsvais atspalviais, su tarp šakų tupinčiais paukščiais ir tankia lapija fone.  Bet surasti čia besislepiančią gyvatę – beveik neįmanoma.

Šis galvosūkis – tai naujausias vaikų knygų iliustratoriaus ir interneto hitais nuolat tampančių galvosūkių autoriaus Gergely Dudas iš Budapešto, Vengrijos, kūrinys. Šis autorius geriau žinomas Dudolfo vardu – savo įrašais jis dalinasi Feisbuke bei savo tinklapyje. Šį paveikslėlį Dudolfo piešinėlių mėgėjai apibūdina kaip „labai sunkų“.

Jei svarstote, nuo ko geriau pradėti, pradėkite gyvatės ieškoti iš kairės į dešinę ir atidžiai žiūrėkite, ar tarp lapų niekas nesislepia. Keliaudami per džiungles į gyvatės paiešką nesibaidykite vijoklių ir papūgų. Jei vis dar niekaip nepavyksta jos rasti, atkreipkite dėmesį į lapų ornamentus, rašoma dailymail.co.uk. 

Na, o jeigu vis tiek nepavyksta rasti gyvatės, pateikiame teisingą atsakymą:


Rašyti komentarą...
i
ilona
2020-06-23 18:05:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriausiu atveju tai panašu į mažiuką kirminiuką, bet jau TIKRAI ne į gyvatę.
Atsakyti
-2

J
Jurga
2020-06-23 22:47:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sliekas ten, o ne gyvate. Jei jau mokinat vaikus, tai bent nupieskit normaliai. Supratntu, kad esme lavinti pastabuma ar reakcija vaiku. Bet nors galetumet tiksliau anatomiskai pavaizduoti.
Atsakyti
-2

R
Rima
2020-06-24 11:36:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmonė visiška. Ten net neina įžiūrėti jokio gyvio. Paukščiai aiškiai matyti, o ta ale gyvatė tai nei spalva išsiskiria nei dydžiu. Kažkoks sliekas be veido
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų