Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Yra ir kitu isejimu pro kit as gatves, nebutinai per ta sasiauri
Senai nebevaikstau į tokius renginius .per paskutinį renginį taip pastūmė ir užlipo su smailiakulniu kaskokia Danutė.kad teko dvi savaites būt nedarbingumo.
Pirmiausia, nepamirštam,kad nevien Kauno žmonės dalyvavo įžiebime, per žinias sakė puse laukinių gyvūlių buvo prisibruke iš visokių kaimų
Nukaunėjusio Kauno dauguma dar sykį sitelktai parodė savo vertybinį veidą- po to ką išsire ka į savivaldą/ visvaldiją ne benustebins...
Nereikia vaikščiot į tokius susibūrimus. Seniai jau žinom kad lietuviai ne žmonės o kažkokie laukiniai dvikojai. Visada vengiam tokių laukinių dvikojų susiburimų.
@Nesvarbu Čia,matyt,rašo keturkojis...
Buvau mačiau .Laikiau anūkę ant rankų.Manau turėtų būtų sektoriai padaryti atskiri vaikams iki 11m ir kitiems.Ir išėjimai atskiri.
Tiesiog baisu kai skaitai kas ten dėjosi Kaune ponui Rimui, manau baisiau nei Bachmute ar Avdijevkoje. Ir kaip Jūs išgyvenote, kokius sunkumus ir išgyvenimus patyrėte., verta tikrai verta pasidalinti divyrišku išgyvenimo atvėju, bandant pasitraukti iš mirties zonos.
Jo mūsų vaikas ir kepure pametė ir vos vaiko iš rankų ne paleidau ... tai pirma kartą buvom su žmona ir paskutini....
O kiek bakterijų! Išprotėjo, su vaikeliais mažais į tokius renginius, reikia stengtis nevaikščioti, bet ar visiems proto užtenka, tai pagalvoti, ne...jaunos mamytes protingiausios, pabandyk patarti mandagiai, kai atveria burnyte, tai tau Amin.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų