Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Didžiosios Britanijos karališkoji šeima – nuolat mūsų dėmesio centre, bet ką iš tiesų apie juos žinome? Pavyzdžiui, ar žinojote, kad princai Williamas ir Harry turi dar vieną įseserę? Tačiau apie ją daug nekalbama ne be priežasties.

Didžiosios Britanijos karališkoji šeima – nuolat mūsų dėmesio centre, bet ką iš tiesų apie juos žinome? Pavyzdžiui, ar žinojote, kad princai Williamas ir Harry turi dar vieną įseserę? Tačiau apie ją daug nekalbama ne be priežasties.

Dianos ir Charleso vedybų istorija daugeliui yra gerai žinoma. Jiedu susituokė, susilaukė dviejų nuostabių vaikų, bet judviejų meilė greitai išblėso. Charleso širdis jau priklausė kitai, ir santuoka su Diana to nepakeitė.

Tai, kad Princas Charlesas su Camilla Parker–Bowles ryšius palaikė daugelį metų, net kai buvo vedęs Dianą, niekam ne naujiena. Anksčiau jiedu buvo pora, bet išsiskyrė. Nepaisant to, kad abu buvo užmezgę naujus santykius, jie dažnai vienas kitą lankydavo.

REKLAMA
REKLAMA

Princesė Diana yra pasakiusi, kad jie santuokoje buvo trise, todėl vietos buvo mažoka – turbūt daugiau ir nėra ką pridurti.

Ledi Diana

Nors santykiuose buvo daug spaudimo, Diana sugebėjo nepasiduoti. Ji savo rolę priėmė labai rimtai – ėmėsi labdaringos veiklos ir užkariavo visų širdis. Ji taip pat tapo pop kultūros ikona. Tačiau vaikai jai visada buvo svarbiausi. Diana visuomet kuo mažiau naudodavosi auklių ir kitų šeimos narių, kurie galėjo prižiūrėti jos vaikus, pagalba.

Ji norėjo užtikrinti, kad vaikus augins pati, todėl jos tvarkaraštis buvo derinamas su vaikų priežiūra. Diana norėjo dalyvauti Williamo ir Harry gyvenimuose ir darė viską, ką galėjo, kad taip ir būtų. Po princo Charleso ir princesės Dianos skyrybų ji pateko į autokatastrofą.

Princesės mirtis šokiravo visą pasaulį.

Santykiai su Camilla

Kai princas Charlesas 2005 metais atnaujino santykius su Camilla, tai nustebino daugelį. Diana visada buvo žmonių mylima, todėl gandai apie tai, kad princas Charlesas ne visada su ja labai gražiai elgėsi, tikrai nepadėjo jam sulaukti ramios visuomenės reakcijos paskelbus apie naujus savo santykius. Daugeliui atrodė, kad Camilla nori užimti Dianos vietą. Tačiau vedęs Camillą princas Charlesas buvo laimingas, o tai padėjo ir jo sūnums Williamui ir Harry.

REKLAMA
REKLAMA

Kai Harry viešai pareiškė, kad Camilla nebuvo bloga pamotė, žmonės kiek nurimo, tačiau šeimoje jie nėra vieninteliai vaikai. Pati Camilla buvo ištekėjusi ir susilaukė dviejų vaikų. Visi žino, kad Camilla turi sūnų, bet apie jos dukterį yra girdėję nedaugelis.

Camillos vaikai

Camillos sūnus Tomas Parkeris–Bowlesas visada mėgavosi dėmesiu viešumoje. Jis yra gerbiamas maisto kritikas ir rašytojas, dažnai dalyvauja britų TV laidose. Jis keletą kartų dalyvavo „Masterchef“ realybės šou bei kitose laidose su Gordonu Ramsay. Tačiau apie jo seserį kas nors pasigirsta labai retai, ir tai – ne be priežasties.

Laura Lopes

Laura Lopes yra Camillos dukra. Nors kartais ji sudalyvauja svarbiuose renginiuose, pavyzdžiui, vestuvėse, ji viešumoje būti pernelyg nemėgsta. Net ir lankydamasi svarbiuose renginiuose ji nenori būti atpažinta, tips–and–tricks.co

Taip yra dėl nekokių jos patirčių su britų paparaciais dar vaikystėje. Camillą paparaciai stebėdavo nuolat, todėl Laura ir Tomas augo apsupti fotografų. Nors jų vaikystėje Charlesas buvo vedęs Dianą, visuomet sklandė gandai apie Camillos ir Charleso santykius, todėl žurnalistai ja ir jos šeima niekada nenustojo domėtis.

REKLAMA
REKLAMA

Britų spauda

Taigi, Tomas ir Laura nuolat turėjo būti apsupti fotografų, o Laura tai labai nepatiko. Paparaciai visą laiką juos sekiodavo, ir Tomas yra apie tai labai atvirai pasakojęs: „Jie buvo labai žiaurūs. Aš būčiau labai norėjęs jiems trenkti, bet negalėjau.“ Nors jos brolis apie šiuos išgyvenimus kalba tiesiai šviesiai, Laura elgiasi visiškai kitaip. Ji stengiasi pasislėpti nuo visuomenės dėmesio ir paparacių.

Ką tenka paaukoti

Nuo gyvenimo viešumoje pabėgti Laurai nebuvo labai lengva – dėl to jai teko nemažai paaukoti. Pavyzdžiui, ji atsiribojo nuo šeimos, kad žurnalistai į ją kreiptų mažiau dėmesio. Žinoma, jos mamai tokį sprendimą priimti nebuvo lengva. Laura dabar yra sukūrusi šeimą ir gyvena ramiai bei laimingai.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų