• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šventų Velykų proga į lietuvius kreipiasi kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus. Šios gražios pavasario šventės metu jis linki ne tik smagiai sutikti Velykas, tačiau ir tikėti savo valstybės ateitimi.  

Šventų Velykų proga į lietuvius kreipiasi kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus. Šios gražios pavasario šventės metu jis linki ne tik smagiai sutikti Velykas, tačiau ir tikėti savo valstybės ateitimi.  

REKLAMA

Prieš keletą dienų telefonu kalbėdamas su naujienų portalo tv3.lt žurnalistais Valdas Adamkus atskleidė, kad kartu su ponia Alma šiemet Velykas švęs dviese.

„Kadangi esame dviese, nebus nei svetimų, nei mes galime pajudėti, tai priimame šventę kaip faktą, bet didelio džiaugsmo nėra“, – sakė jis.

Visgi, jis patikino, kad Velykų rytą kartu su žmona pasidžiaugs šventiniais pusryčiais: „Visa kita nesikeis. Kas tinka Velykoms, tas ir bus ant stalo: margučiai, gal ir vienas kitas saldumynas atsiras.“

Šv. Velykų proga, kadenciją baigęs prezidentas V. Adamkus sako Lietuvos žmonėms norintis palinkėti vienintelio – džiaugsmingos Velykų šventės:

REKLAMA
REKLAMA

„Taip pat linkiu, kad mūsų tolimesnis gyvenimo tvarkymas būtų ramybėje, sutarime, atlaikytume galbūt net ir tarptautinius pavojus, kurie yra aplink. Nepasiduokime jiems ir tikėkime į savo valstybės ateitį.“

REKLAMA

Nerimauja dėl žmonos sveikatos

Pasiteiravus, kaip šiuo metu jaučiasi Jo Ekscelencija ir su sveikatos bėdomis susidurianti ponia Alma, V. Adamkus atviravo, kad šiuo metu džiaugsmo namuose yra mažai.

„Nelabai matau didelį skirtumą nuo mūsų kasdienės rutinos, kuri, kaip sakant, įgriso. Esame nelabai laimingi, nes progresas yra labai mažas, ypatingai dėl Almos padėties. Nesergame, viskas kaip buvę, laikosi tik senosios ligos“, – telefonu minėjo tą kartą jis.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau Valdas Adamkus teigia besiviliantis, kad greitu metu, pavasariui perėjus į antrą pusę, žmonos sveikata pagerės.

Prieš daugiau nei mėnesį žiniasklaidoje buvo pasirodžiusi ir žinia apie patirtą Valdo Adamkaus traumą. Teigiama, kad kadenciją baigęs prezidentas paslydo lipdamas iš vonios.

„Viskas tvarkoje. Perėjau visus tikrinimus, nieko pavojingo nenutiko – jokių lūžių, sužeidimų. Esu dėkingas likimui, kad esu gerame stovyje“, – tvirtino ir nuramino tuomet V. Adamkus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Puikiai besijaučiantis V. Adamkus ir toliau aktyviai užsiima darbine veikla. Kas antrą dieną nuo 10 iki 14 valandos dirba prezidentūroje, atsakinėdamas į žmonių užklausas.

„Dirbu taip, lyg būčiau pasamdytas (juokėsi). Kai baigiau savo kadenciją, paklausiau Almos, įdomu, ką aš dabar su savimi darysiu. Esu labai laimingas, kad beveik kiekvieną dieną dirbu taip, lyg eičiau pareigas.

Tenka sulaukti dešimtimis, o kartais net ir daugiau laiškų, kuriuos rašo žmonės iš visos Lietuvos ir už jos ribų. Jie dalinasi savo problemomis, prašo padėti. Tad jaučiuosi reikalingas ir esu tuo labai patenkintas. Tikiuosi, kad taip bus ir toliau“, – džiaugėsi prieš mėnesį darbo turintis V. Adamkus.

koks inteligentiškumas Jos veide! štai kur Lietuvos ELITAS! Tokie buvo dar mano kartą mokę iš tarpukario atėję mokytojai ir dėstytojai. Jų žvilgsnis, jų laikysena, jų kalbėsena, jų bendravimas su mokiniais bei studentais... Nuoširdus AČIŪ ponams Adamkams, linkime, kad pavasario saulė suteiktų džiaugsmo, sveikatos, jėgų!
Na ir komentarai. Žmonės, kas jums, psichika sutriko?
Adamkam sveikatos.
Sveikatos,vilties ir tikėjimo – viskas bus gerai,prezidentė.Bus taip,kaip turi būti.Laikykitės.Gražios Velykų šventės.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų