Adamkienė švenčia 93-ąjį gimtadienį: iš prezidento lūpų – jautrūs žodžiai žmonai

Prezidento Valdo Adamkaus ir ponios Almos namuose šiandien – ypatinga proga. Stiliaus ir elegancijos ikona vadinama ponia Alma švenčia 93-ąjį gimtadienį.

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su prezidentu, jis atskleidė daugiau detalių apie šventinę dieną. „Tai bus labai tylus ir ramus gimtadienis, sutinkamas dviejų žmonių.

Alma dar nėra pajėgi išeiti iš namų, tad mes būsime namie. Ta proga visus savo įsipareigojimus nutraukiau, kad galėčiau jai skirti visą dieną“, – atviravo prezidentas.

Pasiteiravus, kuo pora vienas kitą stebina per šventes, V. Adamkus atskleidė itin gražią tradiciją. „Mes turime seną tradiciją – per gimtadienius dovanų neperkame, tačiau ta proga nuperkame originalų paveikslą, meno kūrinį. Šiais metais, turbūt, to įgyvendinti nepavyks, nes Alma negali išeiti iš namų.

Per pastaruosius šešis mėnesius Alma viešumoje buvo pasirodžiusi vos du kartus, todėl, tikėtina, kad meno kūrinio neįsigysime“, – kalbėjo prezidentas.

Savo sveikata, kaip teigia V.Adamkus, skųstis negali, mat yra prižiūrimas medikų, lanko masažus, kurie padeda normalizuoti kraujospūdį. Prezidentas tiki, kad kartu su žmona yra naudingi Lietuvai, todėl labai nori, kad Alma kuo greičiau atgautų jėgas.

„Almai labai linkiu sveikatos. Svarbiausia, kad ji atgautų jėgas ir mes abu galėtume būti naudingi visuomenei ir Lietuvai.“

Pasirodė vienas

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad prieš kurį laiką sukilimo vadų ir dalyvių valstybinėse laidotuvėse Prezidentas Valdas Adamkus pasirodė be savo žmonos Almos Adamkienės. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su prezidentu, jis patikino, kad jo žmona šiuo metu gydosi namuose. 

„Ji ilsisi namuose po keturiasdešimt dienų, praleistų ligoninėje. Jaučiasi gerai, atsigavusi po negalavimų, kuriuos turėjo. Kalba jos švari, visiškai jokių požymių nėra nuo insulto, kuris buvo, pastovių pažeidimų veide taip pat nėra.

Gydytojai išleido į namus su labai aiškiomis instrukcijomis ką reikia daryti. Jie visi stebisi, kad organizmas atlaikė, dabar vienintelis jos trūkumas – fizinis silpnumas“, – tv3.lt portalui sako V. Adamkus.

REKLAMA

Pasak prezidento, dabar A. Adamkienė deda visas jėgas, siekiant atsigauti. Prezidentas su dideliu dėkingumu ir meile taria „Ačiū“ visiems gydytojams, kurie įdėjo visas pastangas, grąžinant prezidento žmoną į normalų gyvenimą.

„Tikiuosi, kad su ateinančiu pavasariu, atgyjančia gamta, ji pilnai galės grįžti į normalų gyvenimą. Šiuo metu ji namuose labai ramiai leidžia dienas, laikosi medicinos reikalavimų. Šiandien iškilmes ji stebėjo per televizorių, o aš stengiausi atstovauti ne tik save, bet ir ją tuo pačiu“, – patikino prezidentas.

Savo sveikata nesiskundžia

V. Adamkaus pasiteiravus, kaip jis jaučiasi pats, prezidentas tik šyptelėjo, kad skųstis jis tikrai negali.

„Negaliu, dėkui dievui, skųstis, sakykime taip – amžius savo daro. Negaliu dabar taip efektingai judėti gyvai ir bet kur, kur tik mane pakviečia, kaip, pavyzdžiui, anksčiau prieš trisdešimt metų.

Bet pagal sąlygas fiziškai jaučiuosi gerai, stengiuosi ir toliau būti fiziškai aktyvus. Prisilaikydamas taisyklių, tikiuosi, kad Aukščiausiasis dar palaikys mano visas jėgas ir stengsiuosi dar pasitarnauti mūsų visai tautai, bendruomenei“, – nuoširdžiai kalba jis.

Išleista gydytis į namus 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Alma Adamkienė išleista gydytis į namus buvo lapkričio 13-ąją. Šią žinią patvirtino pats prezidentas Valdas Adamkus.

„Alma namuose nuo šeštadienio. Labai džiaugiuosi jos sulaukęs. Jos nuotaika gera, džiugu, kad ji atsigavusi. Nepasakyčiau, kad sutvirtėjusi, tačiau būklė pagerėjusi.

Dar daug reikės padirbėti, kol ji tvirtai atsistos ant kojų. Esu be galo laimingas, matydamas pagerėjimą. Eina viskas gerąja linkme. Esu laimingas, kad esame kartu namuose.

Reabilitacijos metodika parodyta. Turime visas priemones, kurių prireiks – laikysimės gydytojų nustatytos tvarkos. Laikydamiesi to, tikiuosi, Alma pavasarį atsistos ant kojų tvirtai.

Į Almą žvelgiant matau didelį skirtumą. Nematau sergančio žmogaus. Aš ir pats atsigavau, matydamas ją atsigavusią“, – sakė prezidentas.


Rašyti komentarą...
J
Je
2020-02-10 08:57:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikatos senukams, stiprybės įveikiant gyvenimo rudenį.Žurnalistams reiktų DIEVAS rašyti iš didžiosios raidės ,nes Adamkus tikintis žmogus.
Atsakyti
-4

R
Regina
2020-02-10 10:42:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su gimtadieniu!!! Sveikatos , stiprybės
Dievo palaimos , besveikstant
Atsakyti
-4

T
Tatjana
2020-02-10 10:16:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikatos Prezidentui ir jo žmonai. Ir dar pagyventi žinoma.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų