Šiandien – stipriausia metų diena: laikas kardinaliems pokyčiams

Aiškiaregė Miralda Lelkaitienė perspėja dėl gegužės 7-osios. Jos teigimu, tai pati stipriausia diena metuose, todėl turėtumėte šį tą žinoti, prieš išeidami iš namų. 

Miralda Kuržinaitė (nuotr. asm. archyvo)

Naujienų portalui tv3.lt ji sakė, kad tai stipriausia diena metuose pagal Vedų astrologiją. 

„Marsas ir Mėnulis Dvyniuose. Pas juos tai didelė šventė, pavasario festivalis, dominuoja auksas. Pas mus tai – spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, pagal kalendorių.

Stipriausi Saulė ir Mėnulis, nes abu savo egzaltacijoje ir dar dominuoja augantis mėnulis. Kombinuotas Saulės ir Mėnulio poveikis, nes Saulė jau link išėjimo iš savo aukščiausio piko, o Mėnulis tik įėjo.

Pasitelkus valingus, tikslingus veiksmus, bus galima sustiprinti savo finansinę ir materialinę padėtį,taigi palanku investuoti į NT, pirkti būstą, padėti pinigus į banką.

Dėl trečios mėnulio jaunaties bus galima perkrauti savo gyvenimą, harmonizuoti tarpusavio santykius, įvertinti realią padėtį, išsivaduoti iš iliuzijų, kurios trukdo progresui.

Gegužės 7-oji tarytum švaraus popieriaus lapas, kuriame galima įrašyti savo norus, viltis, svajones, o sąsajoje su Jaučio ženklu, kuris siejamas su lėtumu ir stabilumu, vertėtų neskubėti, sulėtinti gyvenimo ritmą, deramai įvertinti esamą situaciją, kitaip tariant, pasverti dalykus,kurie jums imponuoja: keisti darbą, pamiršti užsitęsusius sąntykius, kurie sekina, vykti į užsienį, ar eiti registruotis operacijai, kuri padėtų.

Tai nėra intensyvaus veiksmo diena. Tai, labiau, sukauptos energijos bei minčių diena, kai viskas nukreipiama į norimą tikslą.

Galite rašyti norų, paleidimo, atsisveikinimo su žalingais įpročiais, bei žmonėmis-lapelius ir juos sudeginti paleidžiant pelenus į orą.

Ritualui naudojama sidabrinė arba aukso žvakė. Tokios spalvos žvakes rekomenduoju šiandien ir deginti.


Rašyti komentarą...
p
plevėsa
2019-05-07 09:25:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
nežinau, kaip su mėnuliu, bet šiuo metu sauilė - jaučio ženkle. taigi, aiškiaregiai :)
Atsakyti
0

M
Miralda
2019-05-07 12:50:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau istaisyta klaida.
Atsakyti
0

L
Lile
2019-05-07 15:07:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dekui kad,praneset,siandien savo gimtadieni galesiu paburt ,paprasysiu dangaus kad pildytu svajones
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų