Paaiškėjo dažniausias melas apie seksą: tikrai bus gėdinga

Panašu, kad porų miegamuosiuose netrūksta prasimanymų. Nuoširdumas – geriausia taktika meilėje ir intymiuose santykiuose.

Moteris lovoje (nuotr. 123rf.com)

Tačiau tikrovė tokia, kad daugeliui mūsų kartais išsprūsta kokia nors nedidelė balta melagystė, kad neįžeistume savo partnerių.

Kai kurie apie savo seksualinį gyvenimą meluoja ir daugiau, ir dėl įvairiausių priežasčių, rašoma dailystar.co.uk. Apie savo melus žmonės prisipažino naujoje apklausoje – nuostabą kelią moterų ir vyrų sakomų melagysčių skirtumai.

Moterys dažniausiai tiesos nesako apie tai, kiek seksualinių partnerių yra turėjusios gyvenime. Net 52% moterų pripažįsta, kad buvusių meilužių skaičių sumažina, kai apie tai kalbasi su jas dominančiu žmogumi.

O štai kitoje barikadų pusėje penktas dažniausias vyrų melas yra buvusių meilužių skaičiaus padidinimas.

Vis dėlto, dažniausiai vyrai meluoja sakydami, kad niekada nėra buvę neištikimi.  Vyrukai prisipažįsta, kad taip sako bijodami, kad buvusi jų neištikimybė atbaidys potencialią partnerę.

Abi lytys prisipažino, kad yra prisipažinusios meilėje, kai iš tiesų to nejautė. Dažniau šio melo griebiasi moterys – tai trečias pagal dažnumą jų sakomas melas.

Antrąją vietą moterų melų tarpe užėmė suvaidinti orgazmai, kurių, žinoma, vyrų sąraše visai nėra.

Šioje apklausoje dalyvavo 2 000 moterų ir vyrų lygiomis dalimis. Apklausą atliko tinklapis IllicitEncounters.com – populiariausias pažinčių portalas vedusiems ir ištekėjusioms Didžiojoje Britanijoje.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2019-04-23 08:33:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir? Tai ka man dabar daryt? Pasiskiepyti?
Atsakyti
0

G
Grigorij
2019-04-22 22:36:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dekaloge parasyta: NEMELUOK.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų