92-ąjį gimtadienį švenčianti Adamkienė atskleidė didžiausią savo norą

Šiandien ponia Alma Adamkienė švenčia 92-ąjį gimtadienį. Šventės išvakarėse ponia Alma sutiko naujienų portalui tv3.lt papasakoti, kokiomis nuotaikomis pasitinka savo šventę.

34

Priėmusi sveikinimus, sukaktuvininkė neslepia, kad šiuo metu labiausiai laukia pavasario, mat jau pabodo šalta ir ilga žiema.

„Gyvenu neblogai, laukiu pavasario. Mažai išeinu į lauką, nes nusibodo žiema. Dienos slenka.

Praėję metai man buvo sunkūs dėl persirgto gripo. Nelabai sekėsi pernai metais, tikiuosi, kad šie metai bus geresni ir lengvesni“, - neslepia ponia Alma.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Valdo adamkaus gyvenimo akimirkos

Ji prasitaria neturinti ypatingų gimtadienio tradicijų ir nelaukianti didelių dovanų, mat didžiausia jai – galimybė būtų sveikai. 

„Gimtadienių buvo tiek daug, kad kažkokių tradicijų mes jau neturime. Tikiuosi, kad šis gimtadienis nebus paskutinis. Išgeriame su vyru vyno taurę ir to mums pakanka. Man prezidentas visada įteikia gėlių, jų gaunu per kiekvieną gimtadienį.

Vis tik mums svarbiausia – būti kartu. Svarbiausia būti, dalinti dienos įspūdžiais. Būname kartu, tačiau nenuobodžiaujame“, - pasakoja A. Adamkienė.

Gimtadienio proga ponia Alma sau linki sveikatos ir stiprybės. „Nė viena dovana neatsvers mano didžiausių norų – sveikatos ir stiprybės.“

 


Rašyti komentarą...
E
Elena
2019-02-10 08:26:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinimai,geros sveikatos ir laimės!Jūs nuostabūs!Su didele pagarba!!!
Atsakyti
-6

S
Sigita
2019-02-10 11:30:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuoširdžiai sveikinu. Ilgiausių metų, Sveikatos, Dievo Palaimos Jums, mieloji, elegantiškoji Ponia Alma.Linkėjimus pučia vėjas iš Klaipėdos :)
Atsakyti
-3

V
Vilma
2019-02-10 11:10:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
P.Laima Adamkiene,nuostabi,grazi moteris,tai gali buti pavyzdys kiekvienai is musu.,Nuosirdziausi sveikinimai GIMTADIENIO PROGA,linkiu kuo didziausios sveikatos,BUKIT STIPRI,KAIP STELMUZES AZUOLAS,
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (56)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų