Plinta nauja mada: dailesnę nosį galima turėti ir be operacijos

Gyvenant turint nosį, kuri nepatinka, gali ne vienam sumenkinti pasitikėjimą savimi. Tačiau ne kiekvienas gali sau leisti gultis po peiliu, be to, tai gan skausminga. Dabar plastikos chirurgai siūlo alternatyvą, kurios metu odos užpildais pacientai pasiekia tokius pat rezultatus, kokie gaunami korekcinių operacijų metu.

Gydytojo Ayado Harbo pacientės (nuotr. Instagram/vaizdo įr.)
13

Gydytojas Ayadas Harbas sukūrė naują „trijų taškų korekciją“ (angl. 3-point Rhino), kurios metu į nosies viršų, jos tiltelį bei galiuką įleidžiami Perfectha užpildai, išlyginantys bet kokius ant nosies esančius iškylimus.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tabitha Nash viena iš gydytojo Ayado Harbo pacienčių

Po 40 minučių pacientai kabinetą palieka tik su dūrių vietoje esančiai paraudimais, o tai daug geriau nei dvi savaites trunkantis nosies gijimas po atliktos operacijos. Šios korekcijos kaina lygi tik 10% tikrosios plastinės nosies operacijos kainai ir klientai tesumoka 580 eurų.

Nors ši korekciją negali drastiškai pakeisti nosies formos, ji tinkama tiems, kurie tokių operacijų bijo.

Gydytojas Ayadas teigė, jog „trijų taškų korekcija“ yra naujas ir ne chirurginis būdas pasidailinti nosytei. „Ši technologija leidžia saugiausiai ir padarant mažiausiai žalos suformuoti ir patobulinti nosį.“

Atrodo geriau, nei pas draugę

Tabitha Nash, 23 metų mergina teigė, jog visada norėjo gražesnė nosies, tačiau bijojo plastinės operacijos. „Nuo pat jaunystės gėdijausi to, kaip atrodė mano nosis, nuotraukas, kuriose žmonės mane nufotografuodavo iš šono, visuomet ištrindavau. Net jei kiti sakydavo, jog neverta dėl to kompleksuoti, man tai vis dėl to trukdė,“ – pasakojo ji.

REKLAMA

„Kai pirmą kartą pamačiau gydytojo Ayado Harbo atliktų procedūrų rezultatus, jie atrodė tiesiog nuostabiai. Galėjai pagalvoti, jog pacientei buvo atlikta plastinė operacija. Tačiau kai sužinojau, jog tai tebuvo užpildančios injekcijos, nustebau ir iškart surinkau šio gydytojo telefono numerį. Kai susitikome konsultacijai, gydytojas elgėsi labai šiltai ir maloniai, ir nuoširdžiai paaiškino, kaip visa ši procedūra vyksta. Mano pirma injekcija turėjo įvykti po dviejų savaičių, tad dar turėjau laiko pagalvoti, ar aš tikrai to noriu. Atėjus laikui, nuomonės nepakeičiau, o pasibaigus procedūrai netikėjau, jog tai viskas. Be to, nejutau jokio skausmo,“ – sakė Tabitha.

Pasak merginos, rezultatai ją pribloškė. Tabitha pasakojo, jog turi draugę, kuri pasidarė tikrą plastinę nosies operaciją, tačiau merginos nosis atrodė daug geriau, nei jos draugės. Ji taip pat pridūrė, kad pinigų šiai korekcijai išleido gerokai mažiau. Nepaisant to, jog užpildai yra neilgalaikiai ir laikui bėgant išnyks, mergina tikino, kad ir toliau tęs šias procedūras, kadangi jos pakeitė josios gyvenimą.


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2018-08-05 16:53:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki o kokioje čia šalyje?
Atsakyti
0

g
gadute
2019-02-26 14:13:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
O Lietuvoje daromi tie užpildai, ir kokia kaina?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų