• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris, paklaususi kitų tėvų nuomonės apie tai, kad vis dar krūtimi žindo savo devynerių metų dukrą, sulaukė nemažai neigiamų reakcijų iš žmonių, teigiančių, kad tai „nenatūralu ir nesveika“.

Moteris, paklaususi kitų tėvų nuomonės apie tai, kad vis dar krūtimi žindo savo devynerių metų dukrą, sulaukė nemažai neigiamų reakcijų iš žmonių, teigiančių, kad tai „nenatūralu ir nesveika“.

REKLAMA

Kiek laiko maitinti kūdikį krūtimi – visiškai asmeninis pasirinkimas, tačiau daugelis žmonių vis dar turi tvirtą nuomonę apie tai, kada reikėtų nustoti tai daryti.

Kai kalbama apie kūdikio maitinimą, vis dar vyrauja nuomonė, kad maitinimas krūtimi yra geriausias pasirinkimas, tačiau moteris sulaukė neapykantos internete prisipažinusi, kad vis dar maitina krūtimi savo devynerių metų dukrą.

NHS duomenimis, toms, kurios gali ir (arba) pasirenka maitinti krūtimi, rekomenduojama tai daryti iki vaikui sueis dveji metai, tačiau kai kurios mamos tai daro ilgiau ir tai nekelia jokių problemų.

REKLAMA
REKLAMA

9-metę dukrą krūtimi maitinanti mama sulaukė kritikos

Tačiau tai nesustabdė tėvų, kurie sugėdino mamą, paaiškinusią, kad jos vaikui tai labai patinka ir ji nenori, kad dukra to atsisakytų, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA

„Quora“ kanale „On my woman“ ji rašė: „Aš vis dar leidžiu savo devynerių metų dukrai žįsti krūtį, ir ji nustos tik tada, kai pati to norės. Ar kas nors mane palaiko?“

Šiuo klausimu NHS teigia: „Jei nusprendėte maitinti krūtimi, rekomenduojama, kad kūdikiai pirmuosius šešis gyvenimo mėnesius vartotų tik motinos pieną. Po to rekomenduojama juos žindyti iki dviejų metų ar ilgiau, kartu maitinant ir kitu maistu.“

Tai patvirtina ir vaikų sveikatos labdaros organizacija „Nemours“, kuri teigia, kad ekspertai „rekomenduoja tęsti žindymą dvejus metus (ir ilgiau), jei tai tinka jums ir jūsų kūdikiui“ ir priduria: „Bet koks laikas, kurį kūdikis gali būti žindomas, yra naudingas.“

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau moters įrašą užplūdo daugybė komentatorių, kurie smerkė moterį už tai, kad ji vis dar žindo savo devynerių dukrą. Vienas asmuo rašė: „Prašau, kreipkitės pagalbos, tai nėra natūralu ir sveika jūsų dukrai. Jums tikrai reikėtų to atsisakyti ir leisti jai užaugti.“

Kitas rašė: „Net gyvūnai atjunko savo jauniklius. Tai dalis natūralaus proceso, kad jie užaugtų. Štai kodėl tam etapui apibūdinti turime specialų žodį – atjunkymas. Tai daro kiekvienas žinduolis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šis procesas pagal apibrėžimą apima atsisakymą žindyti kūdikį, kuris vis dar nori žįsti, kad užaugtų sveikomis, savarankiškomis būtybėmis. Taigi tai, ką darote, nėra natūralu. Priešingai. Atsiprašau.“

Trečiasis rašė: „Kūdikiai maitinami krūtimi arba iš buteliuko, kol gali valgyti tik tai. Nėra jokios žemiškos priežasties, kad devynerių metų vaikas vis dar būtų maitinamas kaip kūdikis.“

Vis dėlto ekspertai sutinka, kad tai, kada nustoti maitinti, priklauso tik nuo mamos ir kūdikio, o kai kurie neskuba to daryti. Organizacijos „Better Health“ ekspertai teigia, kad „nėra neįprasta, kai vaikai iki ketverių ir daugiau metų maitinami krūtimi“.

Čia jau pedofilija.
Kudikis - iki dviejų metų. O čia rašoma apie devynmetę, kuri jau tuoj taps paaugle. 100procentinis iškrypimas. Turiu 9 metų dukrą ir net baisiausiame sapne negalėčiau įsivaizduoti, kad ji čiulpia papą.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų