82-ejų senutė šokiruoja ir visko mačiusius: atvirauja apie santykius su 36-erių mylimuoju

Už jauno egiptiečio ištekėjusi britė močiutė atskleidė, kad su 46 metais jaunesniu mylimuoju seksu užsiima „šuniuko“ poza, nes moters „oda labai plona“ ir lengvai plyšta, o ši poza užtikrina, kad po žaidimų miegamajame jai neteks kviesti greitosios, rašoma dailymail.co.uk.

Ką tik 82–ąjį gimtadienį atšventusi Iris Jones britų TV laidoje papasakojo, kad savo vyro Mohamedo Ahmedo Ibrihamo (36) nematė jau devynis mėnesius, nes dėl problemų su viza jis yra įstrigęs Egipte ir negali atvažiuoti pas žmoną į Didžiąją Britaniją.

Poros santykiai iškilo į viešumą praėjusiais metais, kai jie abu dalyvavo Britanijos „ITV“ laidoje „This Morning“, kur pasakojo apie didžiulį amžiaus skirtumą ir atskleidė keletą intymaus gyvenimo detalių. Iris populiarioje Jungtinės Karalystės rytinėje TV laidoje pripažino, kad po pirmosios jų aistringos nakties, kurios metu jie sunaudojo „visą buteliuką lubrikanto“, Iris jautėsi lyg „iki skausmo jodinėjusi“.

Kalba atvirai

Dabar Iris ir vėl atvirauja: „Mano oda yra labai plona. Kaip servetėlė. Mohamedas turi būti labai atsargus, kai mylimės, nes jis gali praplėšti man odą. Mano kojų oda labai labai plona, todėl seksas gali būti skausmingas. Jei praplyš oda, man gali tekti kviesti greitąją. Bet šią problemą išsprendėme atradę „šuniuko“ pozą. Taip, meilė kartais būna skausminga.“

Kikendama ji pridūrė: „Meilė visada randa išeitį.  Mano sūnūs jį priima, bet tėčiu jo nevadina.“ 

Anksčiau valytoja dirbusi moteris dar sako, kad išgyvena labai sunkų laiką, nes visą laiką ilgisi vyro.

„Daugiau nebegaliu, pasiilgstu jo visą laiką. Esame susituokusi pora, bet negalime būti kartu, tai labai sunku.“ – guodėsi ji.

Iris anksčiau yra išreiškusi nerimą, kad daugiau savo mylimojo gyvai nebepamatys – dėl biurokratinių dalykų jos sutuoktiniui niekaip nepavyksta gauti Didžiosios Britanijos vizos. Moteris sako, kad ji pati į Egiptą važiuoti negali – jos įsitikinimu, klimatas ten yra netinkamas jos sveikatai, nes Egipte „per karšta ir per daug dulkių“.

„Tai buvo pats skaudžiausias išsiskyrimas, buvome atplėšti vienas nuo kito. Praėjo devyni mėnesiai, laukiame ir laukiame.“ – pasakojo ji.

Aiškindama, kodėl negali gyventi Egipte, Iris pridūrė:  „Turiu sveikatos problemų ir man reikia mano gydytojų – jie palaiko mano gyvybę. Egipte yra bazinė sveikatos apsaugos sistema, bet mūsiškė yra geriausia pasaulyje.“

Matyti vyrą per skaudu

Iris taip pat sakė, kad bandė su vyru kalbėti internetu, bet taip tik apsiašarodavo – jį matyti jai būdavo per skaudu. Mohammedas tuo tarpu TV laidai nusiuntė vaizdo žinutę, kurioje sako: „Su gimtadieniu, žmona, pasiilgau tavęs.“

TV laidos žiūrovai Iris vadina „legenda“ ir sako pavydintys jai seksualinio gyvenimo. Anksčiau Iris yra pripažinusi, kad dienas leidžia „visą laiką verkdama“, nes pasiilgsta savo vyro. Dar šiais metais „Metro“ ji sakė net neįsivaizduojanti, kada jos vyras galės atvažiuoti gyventi su ja.

REKLAMA

Ji paaiškino: „Esu atskirta nuo mylimo žmogaus, todėl labai sunku. Laikas nėra mano pusėje, jo teisininkai puikiai tai žino. Jau tris kartus važiavau į Egiptą ir buvau priversta grįžti be jo.“

Didžiosios Britanijos Migracijos departamentas į TV laidos užklausą atsakė, kad sprendimas dėl Mohammedo vizos bus priimtas iki lapkričio 4 dienos. Tuo tarpu pensininkė pasakoja, kad po ankstesnių kelionių į Egiptą liko be skatiko – už nakvynę per naktį jai tekdavo mokėti po 60 eurų.

Iris paaiškino: „Amžius nėra mano pusėje. Kiekvieną akimirką galiu numirti. Kiekviena diena man neįkainojama. Tiesiog siaubinga, kad negalime būti kartu.“

TV laidose pasakodama apie savo santuoka su jaunu egiptiečiu ji pasirodo jau ne pirmą kartą.


Rašyti komentarą...
a
antivakseris
2021-09-12 10:02:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
T'fu, blj.t.
Atsakyti
-1

L
Leta
2021-09-14 12:07:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasaulio pabaiga, ką gi galima ir pasakyti……
Atsakyti
0

S
Skirma
2021-09-15 08:11:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu nėr ko stebėtis,vienu idijotu daugiau,nes pasaulis seniai išprotėjas ir sparčiai rytasi žemyn
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų