Rašyti komentarą...
ale visos nuotraukos su Pizos boksteliu tokios pat - žmonės bando jį prilaikyti
kliedesys ,civilizacijos siukslynai nedomina ,kaip juos bepavadintum,visu tikslas vienas, pinigai! as nekeisiu niekada kazkokio times sudo i laukine gamta,notr bamo i provanso kaimelio grozi,pizdos boksto i sicilijos pakrante,pasilaiciu i Labanora,dabar noriu i japonijos kaima!!!ten bent zmones tikri, be plastic- elastic sypsenu.keliaukit nahui!
komercija/nekomercija, bet tas vietas verta bent jau aplankyti, kadangi bent jau gizos piramidės tikrai nėra reklaminis triukas, kaip pvž time square - sutinku, kad ten šlaistyti ir praleisti daug laiko neverta, nes tikrai yra daug gražesnių vietų - pvž Venecijoj yra nuostabus parkas, deja vis nepavyksta iki ten nusigauti.
Taigi išvada tokia: aplankot tas vienas kur daug turistų ir kurios yra "spąstai" - padarot kelias foto to objekto vieno ar su savim ir einat ieškot ko nors įdomaus.
ech jus.. straipsnyje siuloma nesizaveti komercijos iskistais stabais, bet pasukti galva ir paieskoti groziu, kurie niekuo nenusileidzia, o dar nera apstatyti blizguciais ir milijonais akiu bei fotoaparatu..
Straipsnyje siūloma atvažiavus į įdomiausias pasaulio vietas į jas nežiūrėti, bet jieškoti neįdomių, nes ten nėra žmonių.
aš, apuokų ir vandens slidininkų dievas Apolas, ir mano žmona Nefertiti...
na taip, nori pliazo - vaziuok i muzieju ir atvirkshchiai :)))
Autorius neturi poetinės stygelės, jei nesugeba grožėtis Pizoje nuostabios architektūros bokštu, bažnyčia, krikštykla. Vien ko bažnyčios ir skaistyklos durų menas vertas. Vilniaus universiteto vartai už 500000 litų tikrai neatstos ankstyvųjų viduramžių meno šedevrų. Aišku aptvertoje komplekso teritorijoje yra turistai, kurie apakę nuo grožio, atmosferos. Gal autoriams reikia tusovkių, barų, Ivos koncerto....
Gizos piramidžių pakeisti niekas negali. O straipsnis verstas ir turi klaidų.
Tai ką, piramidžių ar uždraustojo miesto pamatyti neverta?
Ir apsritai, ar Apolas tai Apolonas?
Žodžiu, vertimas prastas, straipsnis dar prastesnis :/
Į viršų