• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

56 metų moteris sako besimėgaujanti „geriausia savo gyvenime seksu“ su savo 36 metų partneriu. Ji tikina tai daranti tris kartus per dieną ir stengiasi, kad kiekvienas kartas truktų ilgiau nei valandą.

56 metų moteris sako besimėgaujanti „geriausia savo gyvenime seksu“ su savo 36 metų partneriu. Ji tikina tai daranti tris kartus per dieną ir stengiasi, kad kiekvienas kartas truktų ilgiau nei valandą.

REKLAMA

Jogos instruktorė Shakti Sundari savo meilę jaunesniems vyrams atrado išsiskyrusi su pirmuoju savo vyru.  Ji sako, kad tik susipažinus su 36 metų verslininku Robu, jos seksualinis gyvenimas pasiekė patį piką.

Jie susipažino labdaros renginyje Londone ir aistra iškart užsiplieskė. Dabar ji su savo jaunesniuoju mylimuoju mylisi du ar tris kartus per dieną ir užtikrina, kad kiekvienas užsiėmimas seksu truktų ilgiau nei valandą, nes ją nuvilia „greitukai“, rašoma dailystar.co.uk

Shakti pasakė „Fabulous“: „Aš buvau nekalta iki 21 metų, ištekėjau 24 metų, o seksas buvo toks nuobodus. Prisimenu, pagalvojau: „Negali būti, kad visada taip bus.“ Pasibaigus ketverių metų santuokai, sutikau jaunesnį meilužį, kuris supažindino mane su nuostabiu seksu, kurio metu tiesiog „ėjau iš proto“. Jis suprato, kaip įtikti moteriai ir visuomet parodydavo ką nors naujo.

REKLAMA
REKLAMA

Kai man buvo 35 metai, aš vėl susituokiau ir mes turėjome puikų seksualinį gyvenimą. Tačiau po sunkaus gimdymo su pirmuoju vaiku lytinis aktas man pasirodė skausmingas ir tai santykiuose sukėlė problemų.

REKLAMA

Mūsų santuoka baigėsi maždaug po penkerių metų. Nuo to karto visada žavėjausi tik jaunesniais vyrais. Jaunesni vyrai labiau atitinka mano energiją ir ištvermę. Menopauzę išgyvenau dvejus metus, bet tai visiškai neturėjo įtakos mano lytiniam potraukiui “.

Shakti tiki, kad „iš proto varantį“ seksą patiri tuomet, kai sutinki žmogų, kurio vertybės sutampa su tavosiomis. Ji mėgaujasi „pasitikinčių“ ir „atvirų“ vyrų kompanija, su kuriais jai pavyksta užmegzti tvirtą ryšį. Meilės guru tikisi, kad pasidalijusi savo istorija parodys kitoms moterims, kad jų seksualinis gyvenimas neturi prarasti kibirkšties.

Ji pridūrė: „Penkiasdešimtmetės moterys neturėtų jausti, kad jų seksualinis gyvenimas baigėsi. Manasis vis gerėja.“

Atsiprašau ižeidineja is pavydo tik tos kurios lovoje tegali pabuti lenta su skylute kurios nemyli ar yra nemylimos o kai MEILE švyti kaip saule tai ir gyvenimas yra kaip pasaka mes tai darem betkur betkada betkaip ir tepimas yra ir laimingi esam man dabar 87 savaitej dar 2-3 kartus pavyksta. Mylekit vienas kita ir gyvenimas bus pasaka
Krūva pesimistų! Negalit, nenorit, tingit. Tokie santykiai gali tęstis ilgai, jeigu dviejų žmonių požiūris į gyvenimą ir vertybes sutampa. Kai pora yra drauge nes jiems gera kartu, nes jiems reikia vienas kito. Kai pora yra kartu nes to nori abu, o ne dėl vaikų, ar dėl to ką žmonės pasakys, ir ne dėl to kad taip priprato gyventi!
Šauni moteris, nebijo pasakyti tiesos. Noras visada yra, tik reikia gero vyro. Dažniausia, kai yra patirties, lovoje nebekyla klausimų, drąsi, todėl ir laiminga. Lietuvės išvis kažkokios šaltos kaip žuvys, o nepasitikėjimą sukelia netikę partneriai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų