Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Virdulius naudojame kiekvieną dieną, tad svarbu žinoti, kaip juos valyti, kad galėtume naudoti kuo įmanoma ilgiau.

 Virdulius naudojame kiekvieną dieną, tad svarbu žinoti, kaip juos valyti, kad galėtume naudoti kuo įmanoma ilgiau.

REKLAMA

Jei reguliariai nevalysite virdulio, jis ne taip greitai užvirs ir laikui bėgant netgi gali sugesti. Net neminėkime kalkių dribsnių, kurie susidarę patenka į jūsų gėrimus.

Kaip nukalkinti virdulį

Šiandien pasidalinsime 5 būdais, kaip palaikyti virdulio švarą, kuriuos išskyrė experthometips.com. Kaip dažnai turėtumėte valyti virdulį? Jūsų virdulį reikia reguliariai valyti ir nukalkinti. Mes rekomenduojame jums:

Valyti virdulio išorę kartą per dvi savaites arba dažniau. Šalinkite kalkes kartą per mėnesį, o jeigu jūsų vanduo yra kietas, galite tai daryti dažniau.

1. Nukalkinkite virdulį actu

Pradėkite užpildydami virdulį iki pat didžiausios linijos lygiomis vandens ir baltojo acto dalimis. Užvirkite virdulį ir palikite mišinį valandą mirkti. Išpilkite mišinį ir praplaukite virdulio vidų švariu vandeniu. Jei kalkių nuosėdos išlieka, pakartokite procesą. Priklausomai nuo kalkių nuosėdų, galite įpilti daugiau acto nei vandens. Jei vis dar yra kalkių nuosėdų, naudokite kempinę ar šluostę, kad jas švelniai nušveistumėte. Negalima šveisti prie kaitinimo elemento, nes galite sugadinti virdulį.

REKLAMA

2. Kaip naudoti citriną virdulio nukalkinimui

Užpildykite virdulį švariu vandeniu šiek tiek žemiau maksimalios talpos linijos. Į virdulį įspauskite citrinos sultis. Supjaustykite likusią citriną smulkesniais gabalėliais ir sudėkite į vandenį. Virkite virdulį su citrina ir vandeniu. Palikite mišinį mirkyti 1 valandą. Išplaukite virdulį švariu vandeniu ir įsitikinkite, kad pašalinote likusias citrinos dalis.

3. Virduliui valyti naudokite sodą

Soda ne tik kepimui! Laikydamiesi bet kurio iš pirmiau nurodytų metodų, galite atlikti papildomą žingsnį ir į virdulį įberti keletą šaukštų sodos ir palikite kelioms minutėms. Minkštu skudurėliu išvalykite virdulio vidų ir tada nuplaukite. PATARIMAS: Vietoje citrinos ar acto taip pat galite naudoti sodą. Naudokite maždaug 2 šaukštus, įmaišykite į pilną virdulį švaraus vandens, ir užvirkite.

4. Ar „Coca cola“ nukalkins virdulį?

Daugelis tižurbūt girdėjote apie nuostabias kokakolos valymo galimybes, bet ar žinojote, kad ją taip pat galima naudoti nukalkinant jūsų virdulį? Joje yra anglies rūgšties, kuri yra naudinga kovojant su kalkėmis. Užpildykite virdulį kokakola ir virkite. Palikite 30 minučių pastovėti. Kruopščiai nuplaukite, kad pašalintumėte kvapus.

REKLAMA
REKLAMA

5. Kaip valyti virdulį citrinos rūgštimi?

Citrinų rūgšties galima nusipirkti ir  naudoti valymui. Ji geriausiai žinoma dėl savo kalkių pašalinimo savybių. Nenuostabu, kad žmonės mėgsta ją naudoti valydami virdulius, indaploves, skalbimo mašinas ir dar daugiau!

Norėdami virdulyje naudoti citrinos rūgštį, atlikite šiuos veiksmus: Pripildykite virdulį maždaug iki pusės. Užvirkite virdulį ir tada atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Į virdulio vidų įpilkite 2 šaukštus citrinos rūgšties. Viską gerai išmaišykite šaukštu. Palikite mišinį bent 20 minučių pabūti virdulyje. Praėjus 20 minučių, išpilkite mišinį ir praskalaukite virdulį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų