Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
patikekit ka cia raso viskas yra snipstas,greiciaisiai pusleline panaikina ausies siera.i diena reik keleta sykiu patept ir kuo ilgiau neliest tos vietos.naikina visus simtomus iskart
@vyle kazkas man apie si metoda yra sakes anksciau, pati isbandziau - is tikruju stebuklingai "sunaikino", per 1 nakti, pradedancia kilti pusleline ant lupos!
Kodėl lūpų pūslelinė? Man amžinai ant nosies būna.
Visada nesiojuosi česnako skiltele ir jei tik pajuntu kad pradejo dirginti ant lūpų maza dalele pridedu toj vietoj kur dirgina,palaikau kelis kartus ir net į pavirsiu neisskyla
Nesąmonė. Jei pasigavai puslelinę, tai iki gyvenimo galo.
@Relax . Mokslas nestovi vietoje. Štai visai nesenai buvo pagaminti vaistai - p a x l o v i d. Kaip minimum gerai gydo ir pūslelinę. Pasikonsultuokite su gydytoju. Man asmeniškai labai padėjo, tik dar negaliu pasakyti, ar ilgam (ar iki gyvenimo pabaigos), bet nuo tablečių pavartojimo jau praėjo pusė metų ir nebuvo jokių pūslelinių.
Yra kursas su LAURO LAPAIS. - Rekomenduoju pasikonsultuoti pas žolininkus.
Puslelinė dingo-kosminis seksas atsirado, bendrauju su ateiviais- iš Briuselio.
kas jau turi tą virusą, tai turi visam gyvenimui. Jis pasirodo išoriškai (kalbu apie lūpų puslelinę), kai pats tai nusprendžia, dažniausiai keičiantis oro sąlygoms, nuo didelio karščio ar pan, nuo streso ir t.t. Sako, kaltas susilpnėjęs imunitetas. Kad dažnai neiššoktų pūslelės, padeda tik antivirusinių vaistų kursas. Po metų kitų vėl tenka juos vartoti. Visa kita yra tik pūslelinės postfaktum tepimas apie savaitę, o vėliau, siekiant užmaskuoti raudoną pažeistą vietą po nosimi, šalia ar virš lūpų. Atsikratyti virusiuko neįmanoma, jis visam gyvenimui apsigyvena nervų viršūnėlėse.
Svarbi prevencija-nesibučiuoti prieš vėją !
Nu nemeluokit,padeda kartais laikinai,yra skiepai nuo puslelines,jie padeda ir apsaugo nuo baisių pasekmiu
@As Atstok su tais skiepais : žmonės jau net tokio žodžio bijo...
@D. Daugiau valgykite pasūdytų lašinių.o kas negali valgyti,pasitepkite
lūpas kelis kartus dienoje ,ir viskas praeis
@Ona ennui isbandyt, nes kaip tik pries 2 dienas iskilo!
@D. Vat jau nebijau jau pasiskiepinau abiem vakcinom ir labai gerai ne visi begemotai .
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų