REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mama mirė po to, kai nekreipė dėmesio į vėžio simptomus manydama, kad pasireiškiantys požymiai yra dvynių gimdymo pasekmė.

Mama mirė po to, kai nekreipė dėmesio į vėžio simptomus manydama, kad pasireiškiantys požymiai yra dvynių gimdymo pasekmė.

REKLAMA

Labdarai lėšas rinkusi 36-erių Laura Stephenson manė, kad jos kūnas atsistatinėjo po gimdymo, kai vieną dieną pasijautė blogai ir ligoninėje atlikus tyrimus paaiškėjo, kad ji serga ketvirtos stadijos žarnyno vėžiu.

Trijų dukrų mamai nepagydoma liga buvo diagnozuota 2018 m., praėjus 12 mėnesių po gimdymo, o 2019 m. gruodį ji mirė, rašo thesun.co.uk.

Jos tėtis Maikas Barnesas iš Prestono, Lankašyro grafystės, sakė: „Ji paskambino man, kai važiavo iš ligoninės namo, norėjo pranešti šią naujieną mamai. Tuo metu savanoriavau Malavyje.

Ji man pasakė, kad nori pamatyti, kaip jos dukros užaugs ir ištekės, o viskas, ką galėjau pasakyti, būdamas taip toli, buvo „tu išgyvensi“.

REKLAMA
REKLAMA

Ji tiesiog stengėsi gyventi pilnavertį gyvenimą. Ji neleido ligai jos sustabdyti nuo bet kokių veiklų. Ji kasdien primygtinai reikalavo pati pasiimti dukras iš mokyklos.

REKLAMA

Vėžys jai netrukdė būti mama, netrukdė bendrauti su aplinkiniais, dirbti ir padėti kitiems. Žinau, kad esu šališkas, bet ji buvo labai nuostabus žmogus. Visi, kurie ją sutikdavo, iškart ją įsimylėdavo.“

Rašė knygą

Laura savo ligą su vėžiu dokumentavo tinklaraštyje, kurio įrašus Maikas sudėjo į knygą „Niekas nesakė, kad bus lengva“.

Vienoje ištraukoje rašoma: „Mes turime laisvę pasirinkti, kaip žvelgti į dalykus. Šios man suteiktos laisvės nekeisčiau į nieką kitą. Kiekvieną dieną renkuosi tikėjimą, o ne baimę, viltį, o ne bejėgystę, tikėjimą, o ne abejones.“

REKLAMA
REKLAMA

Maikas „LancashireLive“ sakė, kad knyga – apčiuopiamas prisiminimas Lauros dukroms, kurį jos galės turėti ir prisiminti mamos žodžius. Vyresnioji dukra, kuriai dabar aštuoneri, jau nepamena savo mamos balso.

Maikas pridūrė: „Visa šeima gana laisvai kalba apie Laurą, esame labai atviri. Kalbėdami apie tai, kokia ji buvo svarbi, atgaiviname jos atminimą.“

Tai kokia šio straipsnio prasmė, jei net neparašyta, kokie simptomai buvo? Bent nauda kažkokia būtų, žmonės sužinotų, o dabar? Žurnalistai, jūs nebeatliekat savo funkcijos, tik šūdmaliaujat.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų