3 žingsniai iki švelnių ir minkštų lūpų

Minkštos, akį traukiančios lūpos – ranka pasiekiamos, tačiau dažnai pačios pamirštame jomis tinkamai rūpintis, o ypač vasarą.

Šalti žiemos mėnesiai ir nuo vėsaus bei drėgno oro suskeldėjusios lūpos savaime prašosi pagalbos, tačiau kaip yra vasarą? Saulė taip pat gali pridaryti nemažai žalos lūpoms, tokios, apie kurią net nesusimąstėte. Pateikiame tris paprastus žingsnius, kurie padės išsaugoti jūsų lūpas nuostabias ir minkštas ištisus metus.

1 žingsnis

Jūs naudojate kūno šveitiklį savo rankoms ir kojoms, tačiau to paties nedarote savo lūpoms? Naudokite specialų šveitiklį lūpoms: įtrinkite jį švelniais sukamaisiais judesiais. Tai ne tik pašalins negyvas odos ląsteleles, bet leis kraujui lengviau cirkuliuoti Jūsų lūpomis. Jos taps ne tik švelnesnės ir minkštesnės, bet ir įgaus seksualų, rausvą atspalvį.

2 žingsnis

Jei jūsų lūpos jau nušveistos, švelnios ir minkšos, pagalvokite, kokį poveikį joms gali turėti saulė. Būtinai naudokite geros kokybės lūpų balzamą, apsaugantį nuo ultravioletinių saulės spindulių. Geriausiai tam tiks balzamai su bičių vašku arba kitomis natūraliomis medžiagomis, nes jos veikia efektyviausiai.

REKLAMA

3 žingsnis

Nepamirškite drėkinti savo lūpų ! Naudokite drėkinantį, geros kokybės lūpų blizgį. Mano nuomone, geriausia naudoti natūralaus atspalvio lūpų blizgį, kurio spalva artima Jūsų tikrajai lūpų spalvai. Taip jos atrodys natūraliai gražios ir putlios. Jei norite pasiekti geriausią efektą, prieš tepdamos blizgį palaukite kelias minutes, kol balzamas įsigers į lūpas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų